Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Testvérbabakocsi vagy kenguru...

Testvérbabakocsi vagy kenguru + babakocsi?

Figyelt kérdés
Két év van a két gyerek között. A 2 évesemmel olyan nagy távokat még nem tudunk megtenni hogy ne fáradna el (pl még a legnagyobbat oviba visszük). Nem tudom melyik lenne a legjobb megoldás, ha vennénk egy testvérkocsit, amibe beleülhet a két éves is meg az új szülött is, vagy tegyem hordozóba/kenguruba a kicsit, és babakocsiban toljam a két évest?
2015. febr. 19. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kendő + kocsit (fogok) használni, 2 év a korkülönbség szintén. A pici bőven egy éves kora fölött lesz annyira nehéz, hogy ne legyen kényelmes hordozni elöl (a nagyból indulok ki), így addigra a nagy már lesz annyira nagy, hogy nagyobb távon is sétál. De én nagyon szerettem hordozni, ezért is nem teher a gondolat, hogy viszem a picit elöl és tolom a nagyot a kocsiban.
2015. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ikerbabakocsi is (egymás mögötti).a 16 honapos lányom elől ül a 3 hós hátul.de nehéz tolni a babakocsit (mi partos helyen lakunk) sokszor ugy megyek velük hogy a kicsit magamra kötöm kenguruba a nagyobbat sportbabakocsiban viszem.de pl ha a boltba vagy az oviba megyünk igy nehéz a mozogni (oltoztetni az 5 éves fiamat)
2015. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyim is 2 eves lesz (pont), mikor megszuetik a kicsi, most 18 honapos, es mar nagyokat setal. En nagyon remelem, hogy addigra eleg lesz egy buggyboard. Elnezest kerek, de kulfoldon elek es nem tudom otthon ezt hogy hivjak. Ismerosoknek nem volt, itt viszont nepszeru es praktikus. Ra kell csatlakoztatni a babakocsira es ha elfardt a lrko, csak raall es kapaszkodik.

Ha nem fog megsem mukodni meg ez, akkor en is agyalok. Mert se hordozni nem szeretek, de a dupla babakocsi nem szimpi. Bar hajlok a hordozos megoldas fele.

2015. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

A nagyok között nálunk 20 hónap van. Mi annó Buggypodot vettünk, ez egy oldalülés, ami a legtöbb babakocsihoz csatlakoztatható. Nagyon szeretem, mert ha nem kell lecsatolod. Ha a gyerkőc sétál, akkor felhajtod, ha elfárad le, és beleül. Kiegészítővel babakocsi lehet.


Én nem akartam tesókocsit, mert sok helyre be se tudtam volna férni (lift, csomagtartó), és megdönteni se tudtam, hogy padkázzak.


Ha most várnám az első babát, biztos olyan babakocsit vennék, amihez később tesóülést lehet csatlakoztatni. Bizonyos típusok nem vészesek árban, még a tesókocsinál is olcsóbbak. Nézd meg őket! pl. Hauck Duett, Graco Trekko Duo (ez utóbbi van a Brendonban 50e-ért).

Ezekkel kvázi szimplakocsi méretű maradsz.


Ha fáradékony a nagy a tesófellépő nem a legjobb, mert állni se fog tudni.


Ha bírod a hordozást az jó, mert csak kendőt kell venni. Ha nem túl nehéz a nagy, hordozhatod őt. Nézhetsz háti hordozót neki, ami hátizsák is egyben. Ezzel később akár a kicsivel is sokkal mobilabb lehetsz, ha már tud ülni. pl. kirándulás

2015. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!