Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Városba milyen babakocsi a...

Városba milyen babakocsi a legpraktikusabb?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kocsit: [link]

Kerestem véleményeket róla, sajnos nem találtam. Esetleg valakinek tapasztalata?



2015. dec. 11. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

11 kiló nekem nehéz lett volna. A gyerek mostani súlyával (4 hónap) így már 17 kiló felett kellett volna emelnem.

Pumpálhatót nem vettem volna. Ha csak nem valami hiperszuper defektmentes kerék, akkor bizony ki fog lyukadni előbb-utóbb (azon ismerőseim mindegyike így járt, aki pumpálhatót vett).

2015. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom milyen babakocsit vegyünk majd a Babónak :( max 60 ezerért...
2015. dec. 11. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt a fajtát nem ismerem, de nekünk is Bebetto kocsink van és imádom.

Nem mindegy milyen igényeitek vannak a kocsival szemben, így látatlanban nem tudom megmondani, hogy nektek praktikus-e.


Mi már 13 hónapja használjuk a kocsit, de most is ezt venném, még mindig imádjuk. Az igaz (ahogy az első írta), hogy ki tud lyukadni a kerék. Nekünk az 1 év alatt 1x volt vele gondunk (mindenen át tolom állandóan a kocsit), de a lyukat befoltozta a férjem és azóta sincs gond. (Egyébként annyi munka volt, mintha a biciklit kellett volna foltozni.) Ennek ellenére nekem a kikötés volt a fújható kerék.


Ezzel a márkával jól jársz, de könnyebben segíthetnek neked, ha leírod, hogy mik fontosak a kocsi-választásnál nektek.

2015. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Igazából csak annyi, hogy legyen mózesrésze vagy mózessé átállítható sportrész, könnyű legyen vele kanyarodni, bolygókerekes legyen.

2015. dec. 11. 15:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Belinkelnéd nektek milyen babakocsitok van? :-)
2015. dec. 11. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Bebetto Solaris (úgy tudom, hogy újonnan már nem lehet kapni sajnos)


[link]


(3-as voltam)

2015. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért köszi
2015. dec. 11. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, ha jó az út minősége, akkor nem is kell a felfújhatós kerék. Nekem van ilyen is, 5 éve használom második gyerekkel is, 1 azaz egy defektem volt, pedig napi szinten többször tologatom olyan helyen ahol királydinnye van. :) Igazából az a fontos, hogy mit szeretnél, meddig tervezed használni, csak séta vagy közlekednél is vele? Ezek mind befolyásoló tényezők. Ha nagyon okés kocsit ,keresel, okés terepre és könnyűt, de praktikusat, akkor a Graco Fusiot vagy Symbiot javaslom. Bár nem olcsóak használtan sem, de ki lehet fogni!
2015. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Budapesten élek napi szinten használjuk a babakocsinkat + van 2 nagy tesó is :) Amit ajánlok városi babakocsinak ha tömeg közelekedsz stb . Az a cam esernyőre csukható babakocsi nagyon praktikus nézd meg használtan

2015. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!