Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol érdemes meghirdetni egy...

Hol érdemes meghirdetni egy rugalmas hordozókendőt hogy hamar el tudjam adni?

Figyelt kérdés
Mikor babaruhákat hirdettem pl. jofogás,volt h rá se néztek,valami jobb oldalt tudtok esetleg?

2016. jan. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A babaruha az azért más, azzal mindenkinél Dunát lehet rekeszteni és legtöbben kapnak is rokonoktól, van babaruha börze, nem biztos hogy érdemes még netről nézni használtan és még postaköltséget is fizetni, ráadásul újonnan is lehet venni jókat jó áron.

Viszont egy hordozókendő az más, az nem olcsó dolog újonnan sem, és a kínálat sem olyan nagy belőle használtan, tehát szerintem jobb esélyed van jófogáson, vaterán is, de helyi facebookos adok-veszek oldalakon is eladni.

2016. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
FB-s csoportokban van a legtöbb esély,még azután vaterán
2016. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van fb-on "kenguruk és hordozókendők eladás vétel csere csoportja", én itt próbálnám meg, illetve helyi hordozós fb- csoprtban, vagy helyi hordozós klubban.
2016. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,helyi hordozósok csoportját megnézem,ez jo ötlet:)
2016. jan. 26. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

A fb-on van az adokveszek baba mama országos csoport, ott biztosan hamar sikerül eladni

2016. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!