Peg Perego Book! Milyen kocsi, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Kerekei, hogy viselik a döcögősebb utakat? Nem rázzák szét a babát?

Minden tapasztalat érdekelne!

Még a hétvégén megvenném, most keresek használtat...


2016. ápr. 14. 09:41
 1/2 anonim válasza:
Én a Book Plus-szal szemezek, mert Brendonban láttam élőben és nagyon megtetszett. Csak nem 210ezerért. Sok jót olvastam róla, én is használtan nézegetem.
2016. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk az volt/van/lesz mert 2 gyerekre terveztük a használatot :)

Mi általában belvárosban használtuk, macskaköves részeken is szépen elmegy, persze ha terepre használnád inkább, szerintem akadnak jobbak is nagy, felfújható kerékkel.

Nekünk fontos volt, hogy könnyű legyen, mivel sokszor kellett emeletről lecipelni, ugyanakkor legyen azért masszív is. A mózese ennek volt kb. a legnagyobb, a sport rész támlája több fokozatban állítható, egészen vízszintesig. Egyetlen negítívuma számomra, hogy hiába nagy a kosár alul, ha nehezet raksz bele, leér a földre (ezt mondjuk a boltban ki tudod próbálni, hogy mi az, amit még elbír).

2016. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!