Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért baj, ha nem tudom mi...

Miért baj, ha nem tudom mi fán terem a stokke?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésnél, ami ezt a témát taglalta, megkérdeztem mi az a stokke, mire úgy le lett nullázva, mintha kötelező lenne tudni. Szóval akkor le vagyok nézve, mert egyáltalán nem érdekel a méregdrága felesleg (igen, időközben utána néztem).
2016. máj. 6. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a baj, hogy nem tudod mi az a stokke, hanem az, hogy off-olsz. Gondolom ezért pontoztak le egy másik kérdésnél. Ha valamit szeretnél tudni, akkor írj ki saját kérdést.
2016. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
En sem ismerek sok féle babakocsit. Külföldön vagyok, így amiket én ismerek, az kB A chicco márka amit Magyarországon is megtalalni...
2016. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Én nem láttam ezt a kérdést, de nem azért, mert ez nem a google? A google való arra, hogy megkérdezzük, mi az a stokke.:)


egy méregdrága felesleg boldog tulajdonosa.:)

2016. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Utána nézhetsz,és akkor nem offolod a kérdést,gondolom emiatt pontoztak le.Bár a lepontozást itt a gyakorin nem kell komolyan venni.
2016. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Azt nem ertem, ha valakinek sajat velemenye van, azt miert kell lepontozni?
2016. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg simán el tudom képzelni azt is, hogy le vagy nézve. Ezen az oldalon anonim bárki minősíthet bárkit, akár így is. Értelme ugyan semmi. Ez a válasz is le lesz pontozva, itt ez megy. Amúgy én sem láttam a kérdést, még akár az offolás, vagy stílus miatt is lehetne.
2016. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó, persze a válaszokból levágtam, hogy babakocsi márka, de tudni akartam, hogy mi viszi rá az embert, hogy ilyen marhaságra költsön és még életérzést, meg másik stokkéssal való cinkos összemosolygást is kiváltson, amin mondjuk jót nevettem. :DDD

Annyira örülök, hogy nincs közöm ilyen felszínes szülőhöz. Jó dolog a gyakori, mert mikor látjuk, hogy milyen emberek vannak, akkor a saját barát még tökéletesebbnek tűnik. :)))

2016. máj. 6. 18:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam mi az, de google - a haverom - kisegített a problémámban.
2016. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

"Annyira örülök, hogy nincs közöm ilyen felszínes szülőhöz"


szerintem ez kölcsönös!

2016. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért lettél lepontozva, mert nem a google-t használtad, hanem offoltál, a válaszod nem volt hasznos. Mit nem lehet érteni ezen?
2016. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!