Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi választás. Nehéz...

Babakocsi választás. Nehéz döntés. Ajánlanátok típusokat? Szempontok lent.

Figyelt kérdés

Őszi baba lesz.

Mindenképpen legyen hozzá mózeskosár. Kicsire összelehessen csukni. Nagy kerekei legyenek, ami rosszabb terepen is tolható, lehetőleg 4 (3 kerekűek nem tetszenek.)

Használt kocsiban gondolkodom, 30 ezer Ftig kb.


2016. máj. 14. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de annyiért elég gagyit kapsz. Szinte egy kis összecsukható sportkocsi kerül annyiba.
2016. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz körbe jófogáson! meg a többi hasonló oldalon.
2016. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
huha, ennyi pénzért nem tudom mit fogsz kapni... mozes, kicsire csukhato..nagy kerék..ezek a kocsik hasznaltan sem 30 ezrek..hanm kb 100 ak.
2016. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Namármost... a nagy kerekeket sehogy se fogod tudni kicsire összecsukni.


Másrészt a mózes hótfelesleges szerintem, egy szövött kendővel többre mész. A legtöbb baba utálja a mózest.


Ennyiért nem kapsz a leírásnak megfelelő kocsit.

2016. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem felesleges a mózes! Az én fiam augusztusi baba és végig aludta kint a telet benne. Imádta sokat sokat sétáltunk kint és ez volt a legkényelmesebb megoldás mint nekem mint neki... de ennyi pénzért nem fogsz valami hú de jót kapni.. de kívánom szerencséd legyen és találj megfelelőt.. amúgy nekünk bregon camarelo Q12 van. Nem kicsi de nagyon jó kocsi.
2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó se kicsire nem csukható, se 30.000 ft.

Kérdező. Valamelyik igényedből lejjebb kell adni. Amelyiknek nagy a kereke, azt nem tudod kicsire csukni. Amelyik tuti stabil a rossz terepre, az egyrèszt nem 30, másrészt ősszecsukva is nagy.

2016. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!