Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen féle babakocsit érdemes...

Milyen féle babakocsit érdemes venni? Újszülött kortól vagy 6 hónapos kortól, és miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd, elég olcsón lehet kapni használt, akár 3in1 babakocsit is. Én nagyon szép állapotút vettem 3in1 maxi cosi üléssel 25e-ért. Ha ennyi nem fér bele, akkor lesznek itt még gondok...
2016. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor marad a 2 az 1 ben babakocsi.
2016. aug. 1. 15:18
 13/15 anonim ***** válasza:

Én anno nem vettem külön újszülött babakocsit. Olyat vettem ami 170 fokig volt dönthető, azaz majdnem vízszintesig. Tettem bele plédet, teljesen jó volt így is. (Jelenleg 20-25 ezer körül lehet ilyeneket venni újonnan). De tényleg nagyon jókat lehet találni alig használtan.

Mondjuk az is számít, hogy mennyit lesz benne. Mert ha csak keveset, akkor szerintem ilyen is jó. Ha nagyon sokat, akkor biztos jobb, ami teljesen vízszintes.

2016. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Arra figyelj , h a 3in1kocsik között nehezebbek, szelesebbek is vannak. Az enyémet levinni a 2.ról , feltenni a hevre egyedül esélytelen. Néhány kisboltba se tudtam betolni , annyira széles.

Viszont itt a lakótelep-játszótér vonalon tokeletesen teljesitett. Hasznos volt, h vizszintes. Mert nagyon sokat setaltunk úgy, h aludt benne. Hordozó kendonk is volt, de azt inkább csak rövidebb setakra, v olyan napokon , amikor különösen igényelte a kozelsegem hasznaltuk.

Jó az is , ha az autosulest rá tudod csatlakoztatni a babakocsira. Így ha útközben elalszik a boltba menet nem kell felebreszteni, csak rakattintod az ülést a vazra. Viszont ebben sokáig nem jó altatni. Gerincenek nem tesz jót.

Mikor nagyobb lett mi is vettünk egy esernyore csukhato sportkocsit is. Hogyha bkv -val mentünk jo volt. Ezeket hasznaltan elég olcsón meg lehet kapni.

2016. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem is kell az elején a mózeses babakocsi, én is beszerezték egy szuper babakocsit és az első 10 hónapban talán 3x ha elővettem, mert a lányom ordított benne, így kénytelen voltam magamra kötni. Már nem is emlékszem hogy tudtam ezt majdnem 1 évig végrehajtani (szerencsére nem nagy súlyú a lányom, most lesz 2 éves, de 10-11 kiló), viszont nagyon megbántam, hogy vettem egy drága babakocsit, amit azután sem sokáig használtam, hogy megült benne, mert böhöm volt és zavart a lakásban, meg a liftbe is alig fértem be vele. Azóta boldogan használunk egy esernyőkocsit. Szóval nekem tök felesleges volt megvennem azt a babakocsit. Ilyen is van. Persze nem ez a gyakoribb...
2016. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!