Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig használtátok a mózest?

Meddig használtátok a mózest?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a babakocsinkat, kéne venni másikat, erősen gondolkodom egy vízszintre dönthetőn, de nem tudom, nem korai-e lecserélni. Most pláne, hogy hidegek vannak, jobba szélvédettnek tűnik a mózes
2016. dec. 23. 08:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos
2016. dec. 23. 10:16
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
5 hónapos volt, mikor lecseréltük. Már nem aludta végig a sétákat, és csak ficergett, nyűglődött benne, mert nem látott ki. A sportrész vízszintesig dönthető, sok fokozatban állítható. Mikor felébredt, eggyel feljebb kattintottam, úgy szépen elnézelődött benne. Téli születésű baba, így főleg nem tudtam képzelni, hogy ne mózeskosárban vigyem ki.
2016. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

6 honapos koráig hasznaltuk. nagyon szerettem, praktikus is volt.


szerintem te már ne vegyél mozest, akkor kellett volna mikor megszuletett. mostmar kicsit késo.. nem is értem miért irtad azt, hogy nem korai-e lecserélni..

2016. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azért, mert akiket látok, nagyobb babával is a mózest használják, ill itt is többen írták, hogy sokáig használták, azért írtam úgy a kérdést, ahogy, mert ezt tapasztaltam.
2016. dec. 23. 13:25
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
10 hónapos, még mindig azt használjuk az esetek legnagyobb százalékában. Jó nagy és kicsit emelhető a háttámlája. Na meg teljesen el lehet benne dugni a gyereket úgyhogy a szelet meg sem érzi
2016. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elso ket gyerekem teli.

A nagyobbiknal koranyaron, kb 5-6 honaposan csereltem le, mert addigra mar esze agaban sem volt aludni benne, rogton megfordult hasra, felallt negykezlabra kitamaszkodott elol es majdnem hatraesett. Ezt zsinorban egy parszor eloadta es csere lett, sportreszre, bekotve.. (mondjuk o 4,5 honapos koratol mar rendszeresen kutyazott, de szerencsere hatrol hasra csak 5 honap utan tanult meg fordulni,a babakocsiban keves a hely, szoval meg azzal is elvolt 1-2 hetet amire itt is sikerult. Kulonben cserelhettem volna le meg elobb).

A masik nagyon hason alvos volt es sokkal kevesbe mozgekony, viszont jo hosszu baba volt es felevesen mar kinotte.

A harmadik meg hasznalja, 2,5 honapos. 😊

2016. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10 honapos, ketszer volt a mozesben. Igaz, a babakocsiban sem sokkal tobbszor...
2016. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!