Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Legjobb babakocsi / márka-...

Legjobb babakocsi / márka- tipus/?

Figyelt kérdés

használtan es újonnan is szóba jöhet. Lengyel kocsik kizarva * raf pol , kunert , bergon , adbor stb .. *

lényeg ne legyen dog nehéz , lehessen ra testverfellepot venni, könnyű legyen tolni akar fel kezzel is , ne legyen nagyon széles, nyári baba lesz

chicco urbant / i move

gracco symbio

quinny buzz / moodd

peg perego skate

espiro vectorok ( ebbol nem tudom melyik)

mamakiddies prémium

chipolino mika

További ötleteket várok. Stokke/ mima kizart aron felul van nekunk . Kérlek segítsetek



2017. febr. 27. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko Switch Easy Drive. Egybe tolókaros, könnyű egy kézzel tolni, esernyőre csukódik, nem dögnehéz, az ülése könnyen megfordítható, így az első időszakban a baba szemből tolható. A sportüléssel mélykocsivá alakítható (teljesen vízszintesbe lehet állítani a háttámlát), így újszülöttnek is alkalmas, ha nő a baba, sportkocsiként használhatod, szóval végig kiszolgál. Beépített testvérfellépője van, hatalmas, előre dönthető a kupolája. Nagyon szeretjük (újonnan vettük bababoltból akciósan 45.000 Ft volt).
2017. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

4 gyerekem van...rengeteg babakocsim volt :)

A Chicco Urbant visszavittem a voltba 2 nap után, mert szétesett a kerekében a csapágy. Műanyag kerekei csak úgy csattogtak a z úton,majd szétrázta a babámat. A mózes átalakítva baromira ingatag...

A Skate-nek a csomagtartója katasztrófa :( Minden kiesik, hiába a fedőháló

A Mammakiddies...ismerőseim csak panaszkodnak rájuk, nekem nem volt.


Most Buzz Xtra-m van, na ez egy álom kocsi... a régi Buzz-hoz hozzá sem lehet hasonlítani!


Én a Buzz Xtra-t javaslom Neked!

2017. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek
2017. márc. 5. 18:02
 14/17 anonim ***** válasza:

Mamakiddiest ne vegyél! Én is nézegettem neten ezt a márkát, nagyon tetszett, el is mentünk a márkaboltba megvenni. Ott többfajtát néztünk, és élőben már teljesen más volt. A színe sem olyan, ráadásul az egyik fajta olyan alacsony volt, mintha játékbabakocsi lenne, a másiknak akkora a kereke mint egy 14"-is biciklinek. Szóval a helyszínen teljesen kiábrándultunk belőle.

Végül használtan vettünk egy ABC Design Cobra babakocsit, hozzá Cybex hordozót. A héten vettük meg, szerencsére a kerekein kívül nem látszik a használat, jó vétel volt. 1 éve vették, számlát is adták, külföldre költözés miatt eladták. (Nálunk is nyári baba lesz, de ezt "muszáj" volt megvenni:)

2017. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek van mamakiddies prémiumja imádja. Nalunk is nyári baba lesz 😊😊
2017. márc. 8. 08:02
 16/17 anonim ***** válasza:

Én Mamas and Papas Sola2-t ajánlok. Nem tudom, hogy ahhoz lehet-e testvérfellépőt venni, de egy kézzel tolható kényelmesen és azt hiszem pont 10kg. Szerintem nézd meg, van márkaboltjuk a Szépvölgyi úton, ott kipróbálható. Nekünk ez van és sajnálom, hogy nem ezzel indítottunk, mert vízszintesbe tehető a fekvőfelülete, könnyen gurul,fordul.Két irányban feltehető a vázra az ülése.

Most egy Peg Perego Pliko P3-t vettem használtan, még nagyon nem tudok nyilatkozni, de eddig az egy alkalmas sétálás alapján jó kocsi.

2017. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Phil&Teds Smart babakocsit használok, nagyon nagyon szeretem!! Kompakt, praktikus babakocsi, könnyű kezelni. Én azért választottam mert a két éves kisfiam kezét muszáj fognom séta közben, és így egy kézzel tolom a babakocsit. Jó szívvel ajánlom, az ára is szuper. Testvérfellépőt is lehet hozzá csatlakoztatni. Remélem segítettem!
2017. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!