Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mire esküsztök? Multifunkci...

Ti mire esküsztök? Multifunkciós, vagy elsőre egy mózes meg egy jó hordozó aztán egy könnyű kis dönthető sport?

Figyelt kérdés

A kerekeknél tényleg zavaró lehet ha elől dupla mert közé megy a kosz, télen a jégdarabok, kövek, stb?

Inkább azok véleménye érdekel akik ősszel-télen szültek, mert nekünk szeptember végére jön majd a baba és azért a hidegben én mózesest mindenképpen szeretnék.



2017. máj. 24. 14:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
tomas hikert néztem tegnapelőtt, az is elég korrektnek tűnik, kérdés, hogy találok- valahol "élőben", hogy megnézhessem, de ma megyek bolttúrázni.
2017. máj. 25. 08:25
 22/27 anonim ***** válasza:
20as igen tudom, de 30e volt a kocsi, meg még 15-20 lett volna a kerék... sajnos nem tudtam, hogy nem lesz nekem jó, így nem is vettem volna meg, de annyit nem akartam még pluszban rákölteni, így egyszerűbb volt (azt el tudtam adni)
2017. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy az én kocsimat (hiker) megnézheted, de kizárt, hogy épp Komlóról írnál :D de ha mégis írj csak ;) én csak azt mondhatom, hogy IMÁDOM :) tényleg nagyon könnyű irányítani, jól rugózik, simán lépcsőztethető
2017. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

:) neem, országon belül a lehető legmesszebb kb, de azért köszi.

Voltam megnézni a boltban a kocsikat, hát sajnos nem találtam pont azt amit akartam, de találtam egykét elég jót. Tanulságos volt. Felírt nekem a kedves eladólány párat, utána fogok nézni mindnek.

Fogalmam sem volt, hogy van olyan sport kocsi aminek a sport része mózessé alakítható. Huh.. szóval volt még mit látni. Az adamexből nekik csak nehéz nagy kocsijaik voltak, azokat meg sajna nem nekem találták ki. Mutattak pierre cardint (konkrétan a neptune típust) amiről én hideget meleget is olvastam. Mármint magáról a márkáról, így komolyabban nem műveltem még ki magam PC-ból.. na majd ma... A másik ilyen átalakítós a chicco trio sprint. Az elég bíztató volt, de próbálok keresni róla valami kézzelfoghatót, eddig annyit láttam, hogy érdekes színekben van, de ez még csak nem is lenne akkora tragédia. :)

2017. máj. 25. 16:13
 25/27 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, nem egyszerű megtalálni a tökéletes babakocsit. Nézzetek meg minél többet, az a biztos. További jó keresgélést és kitartás, meglesz a tuti! 😉
2017. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igyekszünk.

2017. máj. 25. 19:01
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen babakocsit vettetek végül?
2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!