Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mire esküsztök? Multifunkci...

Ti mire esküsztök? Multifunkciós, vagy elsőre egy mózes meg egy jó hordozó aztán egy könnyű kis dönthető sport?

Figyelt kérdés

A kerekeknél tényleg zavaró lehet ha elől dupla mert közé megy a kosz, télen a jégdarabok, kövek, stb?

Inkább azok véleménye érdekel akik ősszel-télen szültek, mert nekünk szeptember végére jön majd a baba és azért a hidegben én mózesest mindenképpen szeretnék.



2017. máj. 24. 14:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszi, igen ma akartam elmenni a Baby Centerbe de esik az eső és elnapoltam. Jó tudni, hogy ott van. Még a kettőnk posztja közt én a vaterát meg a jofogást már megnéztem de sajnos nincs találat a névre. Szoktam nézni a használtakat is pl. egy mamas and papas-ra nem mondanék nemet ha nem mind fekete lenne.. (..vagy "csak" sport vagy 180e használtan) Egyik lány/asszony akivel egy védőnőhöz járunk iszonyatosan belenyúlt, szuper mamas and papas kocsija van 30ért vette, bordós, és a család akié volt még házhoz is szállította neki.

Pl. az nekem nagyon tetszik ebbe amit javasoltál, hogy talan 8,5 kg a sport résszel. Egy touragoo 16 a 4baby is 8-9 max. Azért nekem itt ez előnyös lehet a buszon vagy csak simán a házban.

2017. máj. 24. 18:27
 12/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Jófogást újra, ne kimondottan Adamex Yorkot keress, hanem csak annyit, hogy Adamex. Az előbb láttam egyet szintén 88000-ért, a mienk is szinte ugyanez, csak más néven fut. 😃
2017. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Okés, köszi :) Szegény párom már rohadtul unja, de ha hazajön megmutatom neki is.

Valahol megértem, mert én most ráérek a nagy veszélyeztetett terhességemben ő meg helyettem is dolgozik és kb. amúgy is tipikus pasi.. "az az első kocsi, mutattak a boltba miért nem jó nekünk?" :D


Amúgy az is jó lenne, ami az eredeti terv de hát ha már évekig használom én szeretem azt megvenni amit nem bánok meg, és ahhoz meg ismerni kell a lehetőségeket.

2017. máj. 24. 18:43
 14/27 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van a választást illetően. Annyi jó tanács, hogy ha szimpi is ez a típus, mindenképp menjetek el egy Baby Center üzletbe, hogy ki tudjátok próbálni. Mi akkor szerettünk bele ebbe a fajtába, amikor tologathattuk az üzletbe. Nagyon könnyű irányítani, nem olyan alacsony a váz, tehát a baba aránylag magasan van, könnyű a kocsi is...stb. Majd azért írd meg végül mi mellett döntöttetek.
2017. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mindenképpen. A használtban az az egy gond lehet, hogy sógornőm nem itt él az országban és csak majd júliusban jön haza, tehát addig még sajnos hetvenhétszer elvihetik, amik most fenn vannak a veterán meg a jófogáson. Ha nagyon beleszeretek a Baby Centerben akkor max. tényleg felesbe vesszük meg mert én nem fogadok el ekkora ajándékot!
2017. máj. 24. 19:30
 16/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezeket megveszik addig, de hidd el, mindig van utánpótlás. 😃 Mi kb. 2 hónapja vettük, s látod, most is van. Ezt csak azért mondom, mert nagyon nem mindegy, hogy 80-90 ezer, vagy 160-170.
2017. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
:) kíváncsi leszek rá élőben, köszi
2017. máj. 24. 19:59
 18/27 A kérdező kommentje:

Amúgy abban teljesen igazad van, hogy rohadtul nem mindegy hogy 80 vagy 160. Ha nekem kellene most megvenni akkor lehet dobnék egy hátast. Már egy babaszobát berendezni is kész vagyon és még akkor jussál el a babáig és ne pucéran mert egy kismamagatya is aranyáron van. (igaz abból is egy darabot vettem mert úgy voltam vele, hogy ha éhanhalunk is de én egyszer akarok olyat a többi cuccom lidlis kismamacucc vagy sima ffi ing és amúgy nagyon kis szuper olcsó darabok)


Jó, most biztos jönnek majd hogy na minek ezeknek a baba ha nincs rá pénzük de pont tegnap olvastam egy kérdést ahol olyan szépen kiosztja a népet egy ember.. ez nem csak vagy főleg nem erről szól.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

(2. oldalon) és szerintem tök igaza van mert nem az a lényeg, hogy rámenjen az összes pénzem meg lássák, hogy ahh nekem ilyen van, hanem hogy a funkcióját ellássa valami. Vagy szépen mondva az ár érték aránya. A baba le se tojja, hogy mennyi volt.

Azért arra talán kezdek rájönni, hogy nekem valószínű a multifunkci kocsik jobbak lennének annak ellenére, hogy pl. a posztolt kérdésben azt írja a csóka, hogy nekik nem az vált be, de nekünk meg nincs pl kocsink, szóval nekem a hordozó max arra kell ha a nagypapa átjön értünk mert esik az eső és megyünk hozzájuk hétvégi ebédre akkor bele tudjuk tenni a babát. (ok. addig kell, de nem kell 100e ft-os arra a 3 percre)


Nővéremnek CAM volt, na ő végül a harmadik gyerekkel végeztette ki a saját kocsijukat, de 3 nem kicsit eleven fia van, azt a kocsit meg már sajna nem gyártják.

2017. máj. 24. 20:41
 19/27 anonim ***** válasza:
nekünk tomas hiker van, 3in1, mindhez lábzsák, könnyen irányítható, nagy a mózese, emelni lehet benne a háttámlát. EZ a 2. kocsink, előtte quinny volt, 3 kerekű, na azt nem ajánlom senkinek.
2017. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elozo, a Quinnynek az elso kereket ki lehet duplara cserelni, en egybol vettem amint megvolt a kocsi.
2017. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!