Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsid van? Mi a...

Milyen babakocsid van? Mi a véleményed róla? Ha újra választanál mi lenne az álom kocsi?

Figyelt kérdés

Engem ami nagyon megfogott... csak döntésképtelen vagyok,és sok-sok negatív/pozitív értékelést olvasok róluk amik még inkább nehezítik a döntést....


...Tehát az a:

-Stokke XploryV5 és a Traliz

-Quinny moodd

-mima xary


Köszönöm a segítőkész válaszokat,zöld kéz megy értük!


2017. jún. 22. 21:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Tescos sport babakocsink van.

Nincs álom kocsi, nem izgulok a babakocsikra. Kényelmes legyen a gyereknek és guruljon.

2017. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Hauck shopper trio-nk van. Teljesen jól megfelel a célnak, gurul, tud menni salakban is (persze kicsit döcögősen), 3 részes, kényelmes a fiamnak is és nekem is.

Nem nagyon próbálgattam kocsikat, számomra nincs olyan hogy "rossz" kocsi. Guruljon :) És ne legyen szakadt..

2017. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Mivel ezek gyártását kb 1-2 évig csinálják és utána jön az új modell, sokra nem mész az infóval.

Azért leírom.

Retrus Panda szép nagy kerekekkel, kiváló egyenesfutással, könnyű és egyszerűen kezelhető, számos funkcióval. Ami nem tetszik az a gumihangon csikorgó kerekei és az állandó zsírozást igénylő nyikorgó fémalkatrészei. A kerék kivehető, de a rögzítője gyenge minőségű fémkapocs, simán kiesik menet közben a kerék, ha nem hajtogatja vissza a fémet ez ember időnként. A sima terepet szereti, rossz talajon csak dobálja a babát.

Nagyjából ennyi.

2017. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Kimaradt, hogy ha választhatnék akkor is ez kéne, mert ingyen kaptuk rokontól és nem kellett egy vagyont költeni rá.
2017. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Háromszázezres babakocsi?Az igen.

Drágább mint a Twingóm műszakival nagyjavítás után.

2017. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%

Peg perego book plus-om van és ha tehetném nem venném újra.

Az álom kocsi most az anex-ek illetve az armadillo kocsik, de mivel 4-5 év múlva akarunk tesót, fiam meg most kezdi kinőni a babakocsis korszakot ezek lehet csak álmok is maradnak :D

2017. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Bugaboo ?

En azt vennek ha most kellene.


Silver Crossom, es Quinnym volt.

2017. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Bexa Line van, ezt választanám, számomra ez az álom kocsi! Nagyon szeretem!
2017. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Most sportnak cybex callisto, imádom az óriási kupoláját, nappal szemben tolva is árnyékol, mégis kilát a gyerek. Maximálisan kényelmes is neki (széles ülés, magas támla, teljesen vízszintesre állítható), pedig magas majdnem kétéves.

Negatívuma, hogy bizonyos útfelületen izomból kell tolni, hiába egybe tolókaros, csak teljesen vízszintesen egykezes, járólapon (boltok) csúszik és elakad az első kerék.


Korábban egy mamakiddies premium kocsink volt, a sportrészét nagyon utáltam (a mózes nem volt gáz). Mini kupola, keskeny, rövid kagylós ülés, egyáltalán nem bírt a gyerek aludni benne. Azt viszont el kell ismernem, hogy fantasztikusan könnyű volt tolni (holott nehezebb a callistonál, váz 8 + ülés = ~12) minden terepen. De hiába ha kb. 8 hónapos kora után kényelmetlen volt.

2017. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

quinny buzz-om volt, ha fizetnének se kellene mégegyszer 3kerekű...


most tomas hiker van, imádom, nem cserélném le, majd csak később egy kis esernyőre

2017. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!