Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsid van? Mi a...

Milyen babakocsid van? Mi a véleményed róla? Ha újra választanál mi lenne az álom kocsi?

Figyelt kérdés

Engem ami nagyon megfogott... csak döntésképtelen vagyok,és sok-sok negatív/pozitív értékelést olvasok róluk amik még inkább nehezítik a döntést....


...Tehát az a:

-Stokke XploryV5 és a Traliz

-Quinny moodd

-mima xary


Köszönöm a segítőkész válaszokat,zöld kéz megy értük!


2017. jún. 22. 21:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ez a mima tényleg egy vicc. :D

Olvastál róla egyáltalán egy tesztet is? 14 kilós monstrum, pici kupola, mini háttámla, nincs kukucskáló, nem stabil, az már csak hab a tortán, hogy úgy néz ki, mint egy curver fröccsöntött műanyag kád és billenő szemetes keveréke. :D

A stokke szintén egy olyan kocsi, amit hamar kinőnek a gyerekek.

A quinny-nek is van használhatóbb modelle.

A moodd csak dizájn, nulla funkció (és szintén mini) :

[link] - azt a kupolát se hajtja már le.

2017. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szia, javaslom menj el a babaverdába, ott nagyon sok babakocsi van és mindent elmondanak amit tudni kell
2017. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Es vigyel magaddal centit.minnel hosszabb a sport resz ulese,annal jobb.

Vannak sportok amik 80centi kurul vannak...az en kisfiam 10 hosan volt 80 cm.

2017. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Meg annyira konkretan nem neztem utanuk, egyenlore csak felmerem a terepet.


A mimarol neztem bemutato videot es azon nekem is megakadt a szemem,hogy a mozesbol lesz a sport resz...igy kicsit fapados hatast kelt.


Egyszeruen fogalmam sincs a pici es az en kenyelmem az elso utana jon csak a szepseg de az is fontos lenne valamilyen szinten,hogy egy nekem tetszot tologassak ne olyat amit utalok...De ugy tunik,hogy vagy szep lesz vagy kenyelmes mert a kettot egyutt meg nem talaltam meg...:(

2017. jún. 25. 14:42
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

Biztosan van olyan,ami tetszik is,es kenyelmes is.

Eloszor a szempontokat nezd vegig.

Kell emelgetned?(tomegkozlekedes,lepcso)

Milyen utviszinyok vannak feletek?ha jok a jardak,es nem vagytok nagy termeszetjarok akkor kiskerek is megfelel.ha mondjuk falun laktok,szar jardakkal,es sokat kirandultok akkor inkabb nagy/pumpas kerek.

Sokat autoztok?ha igen,akkor kenyelmesebb olyan,amihez van hordozo,es konnyen a vazra rakhato.

Mekkora autotok van?ha kicsi a csomi tarto,esernyore csukhato inkabb,ha tagas akkor lehet egy nagy,lapra csukhato(ugyan ez az emelgetesnel is)

3 funkciosnal erdemes figyelembe venni,hogy vegig azt szeredned e hasznalni,vagy kesobb szeretned kisebbre cserelni.ilyen tili tolira.ha nem szeretnel masik kocsit venni kesobb,akkor lenyeg a sport merete.

Van rengeteg marka/tipus.biztosan talalsz olyat,ami megfelel mindkettotoknek.

En pl Pestrol rendeltem a nicomat,mert csak ott kapni.de elotte kerestem itt helyben nicos anyukat,es megneztem eloben is.

Sok sikert ;)

2017. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
coletto florino
2017. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
babaverda+1
2017. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a kagylóshoz, a kényelmet teljesen elvetheted.

Csak gondolj bele, hogy a kagylós fix ülésmélységű és döntve is ül a gyerek benne. Ez azt jelenti, hogy amíg kicsi az üléshez, addig a lába az égnek mered vagy a hasához "esik" vissza, amikor lefekteted. Nem tud kényelmesen kinyújtózni. Sokan az autós hordozóhoz hasonlítják az ilyen ülést, de nem olyan. Sokkal nagyobb a szög, nem igazi kagyló a kagyló.

Ezekben amit írtál, meg végképp kényelmetlen a fekvés, mert még alátámasztás sincs a lábnak.

2017. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!