Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory v5 vagy v6 vagy...

Stokke Xplory v5 vagy v6 vagy traliz?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk!

Mindhárom babakocsit már boltban láttam kipróbáltam!

Nekem inkább az xplory férjemnek a traliz tetszik..

Akik esetleg hasznàlták a v5 vagy v6-ot melyiket érdemesebb megvenni?

Illetve akinek esetleg volt Xplory és traliz is kinek melyik vált be és miért?

Mózese melyiknek jobb?

Kinek milyen hordozója van hozzá?

Budapesten élünk, tömegközlekedni nemfogok

Családi házba lakunk, lépcsőzni nem fog kelleni

Köszönöm


2018. szept. 27. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link] ezt olvasd el szerintem.


Én az utak állapotától függően választanék a helyedben, az xplory leginkább sima talajon működik jól.

2018. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Az Trailz. Szebb, strapabíróbb. Elegánsabb.

Az Xplory a legcsúnyább kocsi, amit el tudok képzelni ennyi pénzért. Rettenetesen idétlen az a fogantyú. Ráadásul kicsi a mózese, hamar kinövi a baba... Nem hiába van annyi hirdetve a jófogáson és társain (személy szerint tipik újgazdag tyúkok által vásárolt gagyi).

Ha más márka nem érdekel, akkor trailz. De ott van a Mutsy evo vagy a Bugaboo Fox, esetleg Uppababy.

2018. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak!
2018. szept. 27. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

"személy szerint tipik újgazdag tyúkok által vásárolt gagyi"


Ezt cáfolnám, vagyis inkább helyesbítenék: "személy szerint cigányok által vásárolt gagyi"

Menj végig a Westenden és egyből rájössz miről beszélek. :D

Ha Stokke akkor inkább a Trailz, azt a romák már nem engedhetik meg, de amúgy ezerszer inkább egy Cybex vagy Bugaboo, esetleg Joolz.

2018. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!