Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem tudom kikapcsolni az...

Nem tudom kikapcsolni az autómban a légzsákot ezért kisbabámnak hátul kell utaznia és háttal nekem (pár hónapos) Ti hogy oldjátok meg? Engem zavar hogy amíg vezetek nem látom, vagy ez nem gond?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 07:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy tükröt.

A másfél éves fiam még mindig mögöttem, menetiránynak háttal utazik. Ha kell rálátok, ha a férjem is velünk van a gyerek mellé ülök.

2019. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%

És tök biztonságos úgy vezetni, hogy hallom hátul valami történik és nem látom mi van, egy tükörben bámulok, és azon gondolkodom vajon mi történhetett. Majd félreállok-ténylegesen balesetveszélyes helyzetet teremtve az úton.


Egyébként ha te úgy vezetsz, hogy az utat nézed miközben szorítod 2 óránál meg tíznél a kormányt, akkor add vissza a jogsid, -az utat jó pár méterre magad előtt kell figyelni, nem történhet semmi míg rápillantasz a babára aki egyébként azért ül háttal, hogy benne legyen a látóteredben. Nem nézegeted a melleted lévő ülésen a babát, de egyébként lámpánál azt is megteheted, vagy egy zebránál.


Biztos hogy lehet valamit csinálni a légzsákkal, és én biztos hogy csináltatnék is, amíg nem beszél a gyerekem és nem tud szólni, csak sírni.

2019. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12-es azért ül háttal hogy benne legyen a látóteredben? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan :D másrészt évek óta vezetek, nem szorítom a kormányt, de te nézegesd csak melletted a gyereked vezetés közben nyugodtan, az enyém elvan egyedül is hátul, anélkül hogy veszélyeztetném szántszándékkal...
2019. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

És tök biztonságos úgy vezetni, hogy hallom hátul valami történik és nem látom mi van, egy tükörben bámulok, és azon gondolkodom vajon mi történhetett. Majd félreállok-ténylegesen balesetveszélyes helyzetet teremtve az úton.


Nyilván nem az első bokornál kell félreállni, hanem olyan helyen, ahol biztonságos!! A gyereknek nem lesz baja egy kis sírástól.



Egyébként ha te úgy vezetsz, hogy az utat nézed miközben szorítod 2 óránál meg tíznél a kormányt, akkor add vissza a jogsid, -az utat jó pár méterre magad előtt kell figyelni, nem történhet semmi míg rápillantasz a babára aki egyébként azért ül háttal, hogy benne legyen a látóteredben.


A gyereket azért kell háttal bekötni, mert így biztonságosabb. Nem azért, hogy nézegetni lehessen.

Az utat meg hiába nézegeted magad előtt méterekkel, ha valaki gondol egyet, és váratlanul lelép az útra, vagy nem adja meg az elsőbbséget, és kikanyarodik eléd.



Nem nézegeted a melleted lévő ülésen a babát, de egyébként lámpánál azt is megteheted, vagy egy zebránál.



Engem ütöttek már el zebránál, holott nekem zöld volt, az autósnak meg piros, csak nem figyelt... Aztán tovább is hajtott.

Remélem nem te voltál...

2019. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Te nem tudsz vezetni. Ha meg elütöttek zebrán gyalogosként Darwin díjas h--e is vagy. Fogalmad sincs hogyan kell közlekedni se gyalogosként, se sofőrként. A te esetedben tényleg jó ha hátul ül a gyerek, mert közveszélyes vagy.
2019. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a feltételezést, se darwin díjas, se h.lye nem vagyok. Álltam a zebránál, megvártam, míg nekem zöldre vált a lámpa, körbenéztem, elindultam, majd a 4 sávos út egyik belső sávjában jött egy autó, ami elütött, és lassítás nélkül továbbment. Az volt az egy szerencsém, hogy nem voltam egy lépéssel előrébb, mert akkor telibe kap. Így "csak" az oldalam, és a térdem sérült, neki meg a visszapillantója tört le.

A következő kérdésed előtt leírom, hogy a kereszteződés előtt egy nagy kanyar van, nem láttam, hogy jön.

Pár évvel később egy lányt ugyanott halálra gázoltak.

A közlekedési képességeimmel nincs gond, sosem okoztam balesetet.

2019. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15ös itt aki h...e az te vagy!

Közveszélyes a gyerekre!

2019. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!