Ki mit gondol? 37 hetes vagyok egész a 35 hétig kisfiút mondtak azóta meg hogy kislanyunk lesz. Szerintetek Türkiz zöld szürkével mehet lánynak babakocsiban?

Figyelt kérdés

Rico Nano 3 ín 1

Türkiz zöld szürkével sajnos képet nem tudtam csatolni

Nekem nagyon tetszik szerintem semleges mehet fiúnak és lánynak is.

De érdekelne a ti véleményetek is.

Előre is köszönöm szépen


2019. márc. 17. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Ne aggódj. Tökéletes

Rozsaszín takaró bele és már szuper csajos is lesz. Én használnám kislányomnál

2019. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó lánynak is, úgyis meg fogják kérdezni, hogy fiú vagy lány? Tőlem mindig kerdezgetik/kérdezgettek, pedig a fiamnak kék, a lányomnak fehér csipkés babakocsija van/volt.
2019. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Uniszex, attól még hogy kislány, nem kell mindennek rózsaszínnek lennie. És ha netán a következő baba kisfiú lesz, nem kell másikat venni. :)
2019. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekünk lányunk lesz és neki szerettünk volna tudatosan ilyen színű kocsit. Szerintem uniszex, de ha dobsz rá kis rózsaszínt az is nagyon illik hozzá :)

(Végül kaptunk kocsit ajándékba, azért nem ilyen lett)

2019. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2019. márc. 18. 10:32
 16/21 anonim ***** válasza:
Fordítva azt mondanám kicsit gáz, rózsaszín csajos kocsi, fiúnak, de őszintén meddig használsz egy ilyen babakocsit-9 hónapig? nagyon max 1 éves korig, a gyerek nem fogja nézegetni, a nemi identitását sem fogja károsan befolyásolni, hogy amit nem is lát milyen-napi pár órát, nem tök mindegy? Lehet nem is fogod használni egyáltalán, mert használhatatlan lesz a te életviteledhez, csak ha nagyon muszáj.
2019. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis kocsi fiúnak és lánynak is.
2019. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem inkább fiús, de ha már így alakulna, akkor nem cserélném le.

Tökéletes lesz!

2019. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tökmindegy milyen színü. Ha hupilila lenne, akkoris ez lenne a kérdés. Használd azt kész.
2019. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Aznna89 ***** válasza:
Rózsaszin takaróval szuper lesz.
2019. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!