Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ujszulottnek puhafalu mozest...

Ujszulottnek puhafalu mozest rakni vizszintig dontheto sportkocsiba hulyeseg? Vagy jobb inkabb venni egy tobbfunkciost?

Figyelt kérdés
Merevfalu mozesunk van itthon mar
2019. ápr. 29. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem mind a harom gyerekemnel igy volt

Bar az is igaz h teliek :-)

A kovetkezo telre is megfelelo volt a puha mozes mert at lehetett alakitani h ulni is lehessen benne.


Itt bent a varosban ez volt a legkenyelmesebb megoldas. Nezegettem en is haromfunkciosat meg egyebet de azt keptelenseg feltenni a buszra egyedul. Ezt meg felkaptam es hiphop.

2019. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a merev falut egyaltalan nem hasznaltuk, mert meg sem maradt a hiperszuper 3in1 babakocsiban, masodjara most egy vizszintig donthetonk van, van mar labzsakunk, ha szeretni fog babakocsizni, akkor puhafalu mozest veszunk bele.
2019. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vízszintig dönthető babakocsink van és ugyanígy puhafalú mózesünk volt. Nyári a kislányom így nem kellett semmi amibe be tud kuckózni a hideg elől. Tökéletes volt és 4 hónaposan amúgy is fel kellett kicsit emelni a háttámlát mert reklamált.
2019. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi meg csak összehajtott takarót raktunk a vízszintes sportkocsiba. Dettó nem tudtam volna tömegközlekedni, lépcsőzni meg beférni az ajtón egy többfunkcióssal. (A hordozást meg a hátam nem bírta, bár próbálkoztam azzal is, és egyébként ajánlom.)
2019. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves elso

Es hogy lehetett atalakitani a puha falu mozest?

Van esetleg ahol tudok olyat venni?

2019. ápr. 29. 08:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Huha

Hauck volt a puha mozes suurka narancs szin a Vateran vettem

Egy fa lap volt az aljaban - ha kiemeled akkor stabilan benne marad a gyerek - pl akkor jo ha elaludt

Zipzar es patentek voltak rajta es a fejreszt le lehetett szedni akkor mint labzsak funkcionalt, meg a tetejet igy nyitott volt.


[link]

Tudom bena vagyok :-D

De az elso talalat az a szurke piros ...

2019. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jonak tűnik

Koszi

2019. ápr. 29. 14:54
 8/9 A kérdező kommentje:

Es a 2 in 1 babakocsi ami allithato mozesbol all

Es nagyobb gyereknel atalakithato sportressze

Es ha abba elalszik a gyerek ugyanugy vizszintesbe teheto illetve hatradontheto?

Nem lesz az mar rovid?

2019. ápr. 29. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat nekem giraffe club sport kocsim volt az ami fektethetos es esernyore csukhato.

Siman belefert a hauck puha mozes. Nem volt rovid neki.

Osszesen ketto evig hasznaltam. Az elso tejen szuletett akkor csak 3-4 honapot ertelemszeruen akkor velefert rendesen :-D

A kovetkezo telen inkabb mar ucsorgott benne, azert volt jo mert bele tudtam kotni es nem csuszott ki belole(marmint a babakocsibol a mozes), es az elejen lezippeztem csizma lekap, gyerek betesz, zip becsuk, mivel jo vastag nem fazott benne. Ekkor mar a fejreszt lepattentoltam.

Ha elaludt siman ledontottem a hattamlat es fel a labreszt asszem olyan 70-75cm kozott volt igy a hossza.


Ja meg ket evesen is belebujt :-) igaz akkor csak jatekbol.

2019. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!