Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mekkora babakocsit vegyek ami...

Mekkora babakocsit vegyek ami kis folyosókon is elfér?

Figyelt kérdés

Multifunkciós babakocsit szeretnék, mivel téli babának meggyőződésem h igenis kell a mózeskosár, mindennap lent lennénk vinném a tesót az oviba, ugye eleinte gyakran kell járni a háziorvoshoz is (eléggé szűk a folyosó ott, na meg az oviban is)

Boltba járnánk stb stb stb.

Amiket kinéztem neten az nagy felfújható kerekű és 3 részesek, de tudom h ezek közül is van méret beli különbség.

Tudnátok segíteni, hogy mégis kb hány cm lenne az ideális (váz szerkezete)

Vagy vmi kiindulási pontot ☺️



2019. máj. 24. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Az ideáli s nyilván az lenne, ami elfér a szűk folyóson-amirol mi nem tudjuk, hany centi széles
2019. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hordozókendő. Mindenkinek azt kéne, több hely lenne a buszon. Vagy ha két-három babás barinő a járdán egymás nellett megy, nem kéne előletek lemenni a fűbe...
2019. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de azért nyilván nem fogom lemérni az összes folyosót😂😂 aki szokott ilyen helyeken járni az nyilván sejti h mekkora is az a szűk hely...


2ik. Hát neked mondjuk biztos nincs gyereked ahogy megnyilvánulsz róla.

Mondjuk amiket írsz azok közé pont nem tartozom...


Szóval esetleg aki tud 3in1 babakocsit ami nem is bazi nagy annak örülnék ha írnátok márkákat 😊

2019. máj. 24. 14:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Silver Cross, nem tudom otthon van-e , de az keskeny.
2019. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlj a zsebedbe és vegyél travel systemet pl Cybexet, azok keskenyek. Ezek az olcsó, ratyi 3in1 kocsik bengák, nehezek és szar minőségűek.
2019. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem Chicco Trio for me volt. Igazi városi kocsi.
2019. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Amiket ajánlottatok azokkal az a problémám h elől kis kerekűek, már volt ilyesmi babakocsim és utáltam tolni, nehéz volt irányítani a rossz útviszonyokkal sem birkózott meg.


Viszont volt már 3in1 babakocsink is azt imádtam bárhol elment, hogy nehéz? Nem zavart mert nem kellett cipelnem,egyáltalán nem mondanám azt olcsónak és gagyinak sem, viszont az tény h nagyobbak mint az akár fent említett típusok szóval jah.. Tökéleteset valószínűleg nem fogok találni ilyen kritériumokkal.. 😂 🤔🤔

2019. máj. 24. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl: a cybex balios s neked hol kis kerekű?
2019. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát elől annak is kicsi a kereke...
2019. máj. 25. 07:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg ha jól néztem akkor ahhoz pl nincs is Mózes rész..
2019. máj. 25. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!