Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mekkora babakocsit vegyek ami...

Mekkora babakocsit vegyek ami kis folyosókon is elfér?

Figyelt kérdés

Multifunkciós babakocsit szeretnék, mivel téli babának meggyőződésem h igenis kell a mózeskosár, mindennap lent lennénk vinném a tesót az oviba, ugye eleinte gyakran kell járni a háziorvoshoz is (eléggé szűk a folyosó ott, na meg az oviban is)

Boltba járnánk stb stb stb.

Amiket kinéztem neten az nagy felfújható kerekű és 3 részesek, de tudom h ezek közül is van méret beli különbség.

Tudnátok segíteni, hogy mégis kb hány cm lenne az ideális (váz szerkezete)

Vagy vmi kiindulási pontot ☺️



2019. máj. 24. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kicsi, elmegy bármilyen terepen és nem rázza szét a gyereket.

És lehet venni hozzá KÜLÖN mózest. Ezt jelenti a travel system.

2019. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Jobban utána nézek a travel system babakocsiknak 😊

2019. máj. 25. 12:38
 13/14 anonim ***** válasza:
A Peg Peregokat nezted esrtleg? Pl. Book? Nekem Easy Drive Switch volt, azt nem ajanlom, tul kicsi a kereke, meg a rugozasa sem a legjobb (viszont 10 kilo), de biztos van a markanak jobb kocsija ennel, az ulest fordithatod magad fele is, ez is van travel systemesben, az autoshordozo tok jo, a mozese Navetta XXL tenyleg nagy, el fog benne ferni a nagy teli overallban is.
2019. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót arról, hogy milyen terepen elmegy a cybex minikerekűje (eezy s twist kocsija) és ehhez képest a balios-nak óriási:

[link] - a jó rugózás teszi

2019. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!