Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Kètkaros babakocsit hasznàl valaki ùgy, hogy van kistesò Ha lefixalod az első kerekeket akkor lehet tolni azt is egy kèzzel nem?

Itt egy embert olvastam aki azt ìrta kètkarosa van ès tudja egy kèzzel tolni.

A testvèrfellèpőn vagy ülökèn jobban el lehet fèrni kètkarosnàl?

jún. 8. 15:14  Privát üzenet  

A válasz
Én utáltam és nem tudtam egy kézzel tolni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 8. 16:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen szempontok alapján érdemes első babakocsit venni?
Lehet nélkülözni a babakocsit a pici fél éves koráig? Szívem szerint inkább hordozóban magamon hordanám amég kicsi, de mivel első baba lesz, nem tudom mennyire fontos a kocsi megléte.
Melyik mózeskosaras babakocsit ajánlanátok? Első babás segítséget kér!
Tudom sok ilyen jellegű kérdés van már. Konkrét márka kellene Nekem! Panelban lakom, új típusú Suzuki Swift kocsink van. így milyen multifunkciós babakocsit ajánlatok? Az első...
Milyen multifunkciós babakocsit érdemes venni? Első gyermek jön, újban gondolkodunk. Megbízható legyen, több gyermeket kiszolgáljon. Lépcsőházban lakunk, aszfaltos utakon...
Első babához milyen babakocsit választanátok? 3 vagy 4 kerekűt? A Lorelli Luna 3in1 vagy a Lorelli Monza 3in1-ről vannak tapasztalatok? Kinek milyen járgánya van?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!