Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szobatiszta gyerekre body? Miért?

Szobatiszta gyerekre body? Miért?

Figyelt kérdés

Ti adtok még a szobatiszta gyermeketekre bodyt?

Mi akkor elhagytuk amikor szobatiszta lett... 20 hónaposan.. aztán még kb. fél évig volt éjszaka pelenka, aztán végleg elhagytuk a bodykat.


Decemberben lesz 4 éves a kisfiam, most kezdte a kiscsoportot, de kisfiúk-kislányok egyaránt bodyt hordanak, úgy hogy szobatiszták.


Nem kényelmetlen nekik? Szerintem nem is praktikus.

Tőlünk is megkérdezte az ovónő, hogy miért nincs body a szekrényében? Értetlenül álltam a kérdés előtt.


2019. szept. 29. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg, hogy miért kell! Senki nem érti.
2019. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sikerült azóta értelmes választ kapni?


Egyébként szerintem annyira nem hülyeség a body és neten találtam még 148-as méretben is de leginkább kintre jó, vagy télen alváshoz. De csak akkor ha van már olyan ügyes és maga is fel-le tudja venni.

2019. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, a válasz az volt, hogy ne legyen ki a gyerek dereka, mert nem fognak a gyerek után rohanni, hogy felhúzzák a nadrágjukat...

Elég lekezelő válaszként tálalta.

Az óvónő szerint minden gyerek ki tudja patentolni, meg vissza, nem is kell segíteni senkinek.

2019. okt. 6. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!