Egy ovis gyereknek hány garnitúra overál szükséges télre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

1, ha koszos lesz este kimosom, reggelre száraz.

Az overált pedig még sosem tudta annyira elnyűni, hogy az csak játszós legyen, hogy ne mehessek el vele bárhová.

2020. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A téli overálnadrág ezen a "télen" eddig egyetlen egyszer volt rajta.

Az esőoverál nadrág és a softshell kezeslábas sokkal többször.

Egyébként ha kapható lenne softshellből csak kantáros nadrág elérhető áron és az ő méretében (pl: aldis vagy lidl-ös), akkor csak azt vennék. 1-et.

Mert a síoverál többnyire csak a havat bírja, esőt lepergeti, de pocsolyázástól átázik.

A polár béléses esőgatya pedig nem csúszik a csúszdán, merevebb.

A softshell vízálló, nem gátolja a mozgásban és csúszdán is remek.

4 éves

2020. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En miert kaptam lepontozast? Azert mert én hármat tartok megfelelonek? Talan van ra valami irott szabaly mennyit kell?


2

2020. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
# 12 HM-ben szokott lenni béleletlen, kantáros esőnadrág.
2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14, erre gondolsz?


[link]

Mert ilyenünk van, de ez tapad a csúszdán.


És ilyen kellene, csak nadrágban, mert az jobban kihasználható lenne, mint egyberészesben:

[link]

Egyébként a tchibonál. láttam, csak nem kantárosban, ami vékony gyerekre nem jó.

2020. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1-2. 1 akkor,ha autóval közlekedtek,és van szárítógép. Ha gyalog,tömegközzel mentek,vagy nincs szárító tehát másnapra nem száradna meg,akkor kell a 2.
2020. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!