Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jön a tavasz, ti hogy vesztek...

Jön a tavasz, ti hogy vesztek most cipőt a gyereknek?

Figyelt kérdés

Tudja már 1 hónapja hogy boltba nem mehet be, 4 éves, de sajnos már annyira tropa a sportcipője hogy ez még a környékre is gáz lassan.

De magas a lábfeje születésétől, kedvenc cipőmárkája ami most is van még belső talphosszt se ír ahonnan lehetne rendelni, ami még amúgy se garancia hogy jó lesz.

Gondoltam arra nyitásra beviszem az árkádba mert ott ez a cipőmárka, de attól hogy emberek nincsenek attól még a felületetek veszélyesek a boltba.

Az a baj boltba is többszöri cipőpróbálás szokott jó lenni mert némelyik szorítja a lábfejét.

Vagy ti rendeltek aztán visszakülditek? Vagy beviszitek ennyi időre boltba?


2020. ápr. 1. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Cipőt venni azért elviheted.
2020. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

Hova kell most a cipő?? A szobába?

Nyugodtan megvárhatod a karantén végét.

2020. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a méret, rendelt meg ugyanazt, amit most hord. Ha kicsi, akkor ugyanabból eggyel nagyobbat.


Nekem a nagynak most nem kell, de a kicsi most kezd járni, én a nagylány régi cipőit próbálgatom rá, amelyik jó, abból rendelek neki.

2020. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2, ne legyél ennyire mérhetetlenül dilettáns.

Én is úgy gondoltam de detto ugyanazt a cipőt nem lehet kapni ,csak márkán belül hasonlót, de hát ugye annak más a felsőrésze.

Tehát a mérettel tisztába vagyok hogy mekkora kéne, csak ezt tényleg az érti akinek magas lábfejű gyereke van.

2020. ápr. 1. 10:17
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekünk is kellene venni, de mivel nem egy pár cipője van így adott a megoldás. Lemosóm szépen a kinti, tavalyi cipőt és tökéletes lehet az is.
2020. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, már 9 éves, de kb 4 éves kora óta decathlonos cipőt hord. Itt van 2 fazon, amiben eddig nem csalódtam (próbálkoztam, de vannak olyanok, amik ugyanabban a méretben nagyok, szűkek, feltörik a lábát, stb), így hamarosan leadom a rendelést a következő méretre belőle.
2020. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Előbb online megnézem, hogy mi van, és mennyiért, aztán elrakatom. Bemegyünk, megpróbálja, ha jó, akkor megveszem.

Kézfertőtlenítés, maszk alap. Egyébként meg ha elkapja, akkor fix, hogy tőlem fogja, mert mennem kell dolgozni, nálunk nincs HO.

2020. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cipőüzlet bezárt. Deichmann, a Dechatlon, kisebb boltok is. Lehet neten kell rendelned. De úgy hogy több méretet és ami nem jó vissza küldöd.
2020. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem veszek. Úgy se megyünk sehova. Majd ha járkálunk, akkor elmegyünk venni.
2020. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Vírustól függetlenül én mindig rendelek.
2020. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!