Ez miért van /?

Figyelt kérdés

Több embernél is láttam, hogy még az 1 éves gyereke is Prideos pólóban és ezt az instagramra is feltolja. A szüleinek mi ebben a jó? Így akarnak likekokat szerezni?


(Ne értsetek félre, a PRIDE-al semmi bajom nincs, de egy gyereket miért kell így öltötetni? Fiúknak rózsaszín unikornisos felső? ...


2020. szept. 26. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem láttam ilyet. Hülyeségnek tartom, mivel nem is lehet tudni egy ilyen kis gyereknél, hogy milyen a nemi irányultsága.
2020. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy a rózsaszín unikornis a Pride jelképe lett.

Amúgy lehet, hogy kaptak kinôtt ruhákat egy rokontól, amiben volt pár lányos darab. Nem mindenki csinál ebbôl problémát. Az én kislányom a dinoszauruszokat szereti, ezért dinós pizsamája van. Magának választotta a boltban. Vak is látja, hogy fiúnak tervezett darab, de lánynak való dinóst sehol se találni. Akkor most tiltsam el tôle?

2020. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


NE pattogj, evvel nincs gond, avval már inkább, hogy #-ként is megjelölte a Pride szót.

2020. szept. 26. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom próbálja felhívni a figyelmet a problémára. Mert ez sajnos most egy probléma. Pláne ebben az országban. Az elfogadás hiánya. Valóban szomorú, hogy ezzel a témával foglalkozni kell, ahelyett, hogy mindenki előítélet nélkül azzal szexelhetne vagy házasodhatna, akivel akar.

Helyes e ebbe gyerekeket bevonni? Hát nézd. Helyes a választási plakátokra gyerekeket feltenni? Helyes gyerekekkel termékeket reklámozni? Helyes gyerekekkel barmit is nyilvánosságra hozni? Ha ebből barmelyik elfogadható, akkor ez is. Tekintsd reklámnak az elfogadás mellett.

2020. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!