Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy a legolcsóbb ha postázni...

Hogy a legolcsóbb ha postázni akarok gyerek ruhát? 2db szettről lenne szó. Még fél kiló sincs a két ruha. Még nem csináltam ilyet, aki tapasztalt írja már le kérlek a menetét.

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy sima buborékos borítékba belehajtogatnám a lehető leglaposabbra (hogy 2,5 centinél ne legyen magasabb) és feladnám ajánlottként.
2020. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Postán maradó csomag 830 Ft most azt hiszem. Én úgy tudom, hogy ez most a legolcsóbb.
2020. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,bubis boritekba nekem ot body is belefert. Postan marado a legolcsobb. Ha 2 cm feletti a vastagsaga ,nem viszi ki a postas levelkent,csak csomagkent,ami meg tok draga
2020. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Postán maradó ajánlott 830 ft, nem kell beleférni a 2cm vastagságba, de 500g alatt kell lennie. 2 cm akkor kell ha ki akarod vitetni levélként.


Jelenleg ez a legolcsóbb, ha pedig túllépi az 500gramot, akkor a Foxpost és az MPL automata jöhet szóba.

2020. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az utolsónak van igaza, ma adtam fel kis dobozban pár babaruhát, 830 Ft volt postán maradóként, ennek nem kell 2 cm alatt lennie csak 500g alatt. A Foxpost automata legkisebb XS-S csomag 1099 Ft októbertől de a tapasztalataim alapján így is ez a legnépszerűbb.
2020. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!