Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A korhazban lehet kerni h azt...

A korhazban lehet kerni h azt a ruhat adjak ra a babara amit mi viszunk ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem adták rá,nehogy elkeveredjen....48 órát voltunk bent,kibírtuk így is:)Azért vittem mert azt mondták lehet sajátban de ezek szerint változott a helyzet akkor...
2020. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Normál helyzetben nem lehetett, nehogy elkeveredjen. A lányom anno a kórházi ruhákban volt, teljesen jó volt arra a 3 napra.

De most a vírus miatt nem vitték el a babát fürdetni, meg külön vizsgálatokra, csak a haza menetel napján, így a fiamnak vittem ruhákat minden napra és azokban volt.

Születése után persze a kórházit adták rá először, de utána átöltöztettem.

2020. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg a kórházat!

Mindkét gyerekemet ugyanott szültem 3 év eltéréssel.

Első csak kórháziban lehetett.

Másodiknál kérték, hogy vigyünk, mert épp bébibumm volt, nem volt elég ruhájuk.

2020. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sikerült, bár füllentettem érte. Az elsőszülöttemre azt a kezelhetetlen angolpólyát adták, amivel én nem tudtam mit kezdeni. A másodiknál megkérdeztem a vajúdás közben a fogadott szülésznőmtől, hogy ráadnák-e a csecsemősök azt a ruhát a kicsire, amit hoztam, mert kikezdte a bőrét a nagynak annó, amit kapott. Megkérdezte a csecsemőst, hogy: "ráadnátok ezt a ruhát a babára, mert az a fos kórházi kidörzsölte a nagytesónak a bőrét." Mondták, hogy persze és kész.
2020. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Kórház függő. Ahol én fogok szülni lehet, mert ott az anyukákkal vannak a babák. De az sem baj, ha vki nem visz, ad a kórház. De ha olyan az osztály, ahol elviszik a babákat, nem hinném hogy lehet. Amikor két éve szültem, akkor még így volt és mondták, hogy ne adjak rá még saját kesztyűt se, mert elkeveredik.
2020. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Kórházfüggő



Születés után adnak rá ottanit, utána kérés, hogy sajátban legyen nálunk

2020. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön kérték hogy vigyék sajátot. Bejöttek mikor császár után ébredeztem hogy hol a kisruha amit hoztam. Rámutattam a táskákra, a nővérke kiválasztott egy szettet a sokból amit vittem, és abba hozta be pár perc múlva. Kórházfüggő.
2020. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kérték, hogy vigyünk több kis ruhát, rögtön azt adták rá, a szuloszobaba már ezt is vinnem kellett.
2020. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Itt nálunk lehetett sajátban is ill kórháziban is. Lányom kórháziban volt, segítettek öltöztetni is, 2 szettet fogyasztott el, nekem így könnyebb volt.


Viszont most a covid miatt csak saját ruhában lehet.


Szerintem kérdezd meg az adott kórházban az a legegyszerűbb.

2020. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Ahol én szültem, nem lehetett. Ha baleset volt, és átöltöztettük, akkor is adtak inkább kórházit, mert este méréskor át is öltöztették őket (fürdetés nincs már), és ne keveredjen el a saját ruha. Csak hazavivős kell. Most is ez van, a vírus miatt még inkább, mert ők mindent fertőtlenítenek valami brutális eljárással. Amúgy ezt a 48 órát ki lehet bírni szerintem, az enyémre nagyon cukikat adtak.
2020. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!