Marketplacen meghirdetett babaruhát meddig lehet foglalni illetve mennyi időt szokás várni az utalásra?

Figyelt kérdés
Vevőként csak akkor írok, ha valóban szeretném az adott babaruhát és amint lefixáltunk mindent, azonnal utalok. Eladóként állandóan belefutok olyan anyukákba, akik napokig hitegetnek, hogy kell nekik a ruha de ezért meg azért nem tudott még utalni, de hamarosan fog... sokszor a gyerekük betegségére hivatkoznak, ami szomorú és nem tudhatom a valóságtartalmát. Nem akarok szívtelennek tűnni, de azt sem, hogy azért lecsússzak egy vevőről, mert más hobbit űz a foglalásból. Van valami protokoll arra, hogy meddig kell tartani egy babaruhát?
2021. ápr. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én neten csak úgy hirdetek, hogy annak adom, aki először jön és elviszi. Sok ilyen hobbi stoppolós baromba futottam bele, akire vártam és közben kitalálta, hogy tök más méretű bútort szeretne, vagy valami. Azóta úgy írom a hirdetéseket is, terméktől függetlenül, hogy nem stoppoltatom senki kedvéért, ha kell érte jön. Így egyébként ki lehet szűrni az idiótákat és inkább csak a komoly érdeklődők jelentkeznek, ők meg kb aznap el is viszik.
2021. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki, hogy csak az utalás jelent foglalást. Talán ez a legjobb mindkét félnek.
2021. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elôrelàtóak màr a posztban oda írjàk a feltèteleiket, meddig vàr kapcsolat felvètelre ès mennyit az utalàsra ès ehhez tartjàk is magukat. Tedd te is ezt . Egy utalàs kb 4 perc
2021. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max másnapig várok. Ha most este 6kor ír rám, akkor persze az más. De mindenképp 1 nap, ha nem ír, hiteget akkor eladom másnak.
2021. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, nagy segítség mind! Nemrég kezdtem csak árulni, megfogadom a tanácsokat.
2021. ápr. 13. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, én nem várok senkire. Az viszi, aki hamarabb jön érte. Aki nem tud kifizetni néhány használt pár száz forintos babaruhát, azzal nem kell foglalkozni.
2021. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!