Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztetitek az 1 éves...

Hogyan öltöztetitek az 1 éves gyereketeket ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Kislányunk még nem indult el, de már lépeget néha az ágy kiságy mellett. Sajnos a szandált nem engedi feladni, így zokniban visszük ki az udvarra és úgy rakjuk le játszani. Kapott napozó kalapot is de leveszi magáról azt is, így már nagyon régóta nem tudjuk elvinni babakocsiban sétálni mert nagyon tűz a nap amikor fennt van. Más anyukát láttam már hogy csak mezítláb napozoban kalap nélkül vitte sétálni a gyerekét, de én nem merem így.
2021. jún. 16. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Body+rövidnadrág+zokni+cipő, de ő már jár. Sapkát sosem kap.

Nem értem miért fontos a kalap babakocsiban, nincs kupola rajta?

2021. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Napozóban vagy nyári ruhában van, mezítláb. Napkalap van rajta ha nem veszi le. Nem vagyok híve a túlöltöztetésnek. Itthon az udvaron meztelenül van...
2021. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves, a problémát úgy oldjuk meg, hogy korán reggel megyünk ki, tényleg korán, olyan 6 körül, illetve késő este. (Így aztán nap közben sokat alszik, illetve van, amikor én is.) Neki karimás vászonsapkája van, ő is ledobta a fejéről, amíg rá nem jöttem, hogy ha bevizezem, akkor szereti hordani. Viszont a lábbelire nem érzékeny, szandált kap most, de múltkor hozta a gumicsizmáját. Mondtam neki, hogy túl meleg van, pocsolya sincs sehol, legyen inkább a szandál. Láttam az arcán, hogy azt gondolja, neki aztán mindegy, csak menjünk már kifelé.
2021. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Napozó vagy rövid nadrág+rövidujjú body. Én 30 fok fölött tuti nem adok rá zokni, csak szandált. Plusz napkalap, nálunk szerencsére nincs ebből gond.
2021. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Napozó, nyári ruha, csak body otthon, vagy rövidnaci


Mezitláb


Ha olyan akkor nàlunk nincs apelláta, làbbeli kerül a lábra.


Nagy 13 hónaposan járt

Kicsi 10..

2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Amíg nem indultak el egyik gyerekre se adtam cipőt. Zoknit is csak napégés ellen. Napkalap vagy kupola (50+ spf). Rövid ujjú body és rövid nadrág vagy napozó.
2021. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy szál ujjatlan body,vagy egy kis felső rövid nacival,vagy egy lenge kis ruha.Zoknit nekünk muszály rá adni,mert töri a szandi anélkül.Amugy nem adnék rá zoknit,itthon zokni nélkül van.Nekik is meleguk van.
2021. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly ilyenkor volt 10 hónapos és kezdett járni. Ha nagyon meleg volt akkor pelenka. Igen a babakocsiba is. Ha úgy mentünk hogy ki is vettem (pl játszi) akkor rövid nadrág, trikó. Se zokni se cipő. Tök felesleges. Sapka megkötős, azt nehezebben vette le, de ha levette hát ez van. Most is csak azért van nadrág a pelus felett mert különben levenné
2021. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!