Hol szoktátok árulni?

Figyelt kérdés
Rengeteg kinőtt babaruhám maradt a kislányomról. Foglalja a helyet meg pakolgatom ide oda. Ti hova vagy hogy szoktátok felrakni árulni hogy meg is vegyék?

2021. júl. 30. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Fb Marketplace
2021. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnek, ő pedig tovább adja a rászoruló családoknak.
2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Marketplace, helyi face csoportok.

Ami marad,megy adományba

2021. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Én hiába rakom fel, nem kell senkinek, csak ha ingyen adom.

Van a városomnak egy ingyen adok veszek, csereberélek csoportja és az most akkorát fut hogy senki se fizet semmiért.


Én hogy "nyerjek" is ezen azt csinálom, hogy ha kell valami akkor az ingyen csoportból szerzek (most szereztem egy ingyen bőrfotelt...) és időről időre felteszek valamit én is hogy kompenzáljam...


Ha nem veszik meg, lehet nálatok is van hasonló, nézd meg.

2021. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Szintén mint a #4. 200 Ft-ért nem kell, de ingyen már igen. Jóval áron alul adom a cuccokat, szépek, folt és szakadásmentes, de a kutya nem viszi. Védőnőnek szoktam adni, előbb utóbb az lesz a sorsuk. Csak sajnálom, mert pl. egy 6000 Ft-os overállt nem tudok 1500 Ft-ért eladni, és megy a cigányoknak ingyenbe :/
2021. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Marketplace vagy védőnő.

Jófogáson amúgy szerintem több a fizető érdeklődő.


Én azt látom, hogy csomagban vesznek a legtöbben. Én sem randizok eladókkal egy egy ruha darab miatt. Inkább veszek egy ruhacsomagot, aminek a 80% tetszik, minthogy egyenként szedjen össze más más eladótól. Ezeknek a lelki határértéke szerintem 3000-5000 körül mozog. Afelett nem igen vesznek.

2021. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Marketplace, vagy fb csoportok.

De csak azt veszik meg ami “márkásabb”, szinte tökéletes állapotú. És konkrét márka csoportokban szoktam hirdetni, pl a Mayoral ruhákat a Mayoral adok-veszek csoportban. Ugyan így külön csoportokban a H&M, Next stb. ruhákat.

Az olcsóbb ruhákat, vagy amik kicsit használtabbak, azokat a védőnőnek viszem be.

2021. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
H&m et veszik de azt se drágán, a múltkor 2 melegítőszett + 5body ment el 5000ért és már örültem. A nem márkás ( pepco,kik,aldi, lidl) jó ha 200-400 darabáron el megy,pedig csak hibátlan cuccokat árulok.
2021. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a pepcoba fillérekért vehetsz baba ruhát szerintem már nem éri meg használtan venni az embereknem,szerintem ez az oka
2021. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
A szebb, jobb állapotúakat megpróbálom eladni Facebook baba-mama csoportokban, de sok esetben még pár száz forintért sem kell senkinek a márkás sem. Rászorulóknak szoktam odaadni, de olyan is volt, hogy még ingyen sem kellett senkinek. Ezért én is csak rakogatom, pedig jó lenne megszabadulni tőlük. Védőnőnek odaadnám, de mivel gyalog járunk hozzá, nem tudom levinni babakocsival a több zsáknyi ruhát.
2021. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!