Hol szoktátok árulni?

Figyelt kérdés
Rengeteg kinőtt babaruhám maradt a kislányomról. Foglalja a helyet meg pakolgatom ide oda. Ti hova vagy hogy szoktátok felrakni árulni hogy meg is vegyék?

2021. júl. 30. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Család és gyermekjólétnek érdemes oda adni.
2021. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Megy adományba
2021. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Markerplacen vettem ruhákat, de egyesével nem, meg harmincasával sem, csak kis csomagokban.


Pl. 6 body 1500 ft. Vagy 6 nadrág 3000 ft. Vagy méret szerint összerakva.


Ha láttam valakinél szépet, rámentem az eladói profiljára, megnézni, mit árul még.


És igen 2-500 ft között vásárolok max, mert amúgy turizmi szoktunk és annyiért ott is szép ruhàkat veszek.

2021. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Igen, én is észrevettem hogy már nem nagyon megy a használt ruha eladás.
2021. júl. 30. 15:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is a baj, hogy iszonyúan drága lett a posta.

Meg igen, a pepcoban pár száz ft-ért lehet kapni új ruhát. Sokan úgy vannak vele, hogy akkor inkább megveszik ott az újat, mint a használt márkásabbat ugyan annyiért vagy drágábban.

2021. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Facebook helyi csoportok.és csak személyes átvétellel .
2021. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Van fixen 1-2 ember akit érdekel ruha méretváltáskor, nekik jelképes áron szoktam adni, és mielőtt valaki beszólna, semmit nem fogadnak el ingyen.

Amúgy meg fb csoportok, marketplace, adtam már el csomagban is több db-ot, vagy kisebb csomagban párat. Hm stb ruhákat kifejezetten olyan csoportba teszem. Szoktam postázni is, aki több mindent vesz, annak megéri pl a fox, de alapvetően úgy küldöm ahogy kéri.

Maradt még így is jó pár dolog a szekrényben, ha nem tudok tőlük szabadulni azok majd mennek adományba.

2021. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!