Milyen kabatot vegyek az ujjszulott babanknak? Es milyen meretet?

Figyelt kérdés

Nyari babank lesz, julius elejen erkezik. Termeszetesen nem tudni pontosan, hogy itt milyen ido lesz, de megkozelitolegesen 14-21 fok kozotti. Magyarorszag teljesen mas, ott ugye a nyar az a nyar. Milyet vegyek neki?


+ szerintetek hany bodyt es milyet (rovid, hosszu, avagy mindketto) vegyek?


2022. márc. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


En nem kaptam semmit :D mondjuk nem is baj, mi sem veszunk magunknak hasznaltam, igy eleve tervben volt, hogy o is ujakat kap. Persze jo allapotu rucikat azert megneztem volna, ha valaki felajanlja. :) De eddig semmi, ugyhogy ez van. Emiatt is jobban meg kell gondolnom, hogy mit veszek es mit nem. Mert nem sokaig jok, igy nem akarok belefektetni sojkat. Foleg haszontalan cuccokat nem akarok venni. :D

2022. márc. 28. 16:28
 12/43 anonim ***** válasza:
80%

Akkor te is Angliában élsz, én is itt élek.

Ne küld vissza, ez tökéletes.

Nekünk is ehhez hasonló volt es sokáig használtuk, csak ne újszülött méretben vedd meg

2022. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
*9 Hat mivel szombaton jottek meg a ruhacskak amiket el kell dontenem, hogy maradnak vagy sem, mint pl. a kiskabat, amit posztoltam is nektek, erosen ketlem.
2022. márc. 28. 16:30
 14/43 A kérdező kommentje:

*12 Igen, en is. :)


Most nezem a cimket, Up to 1 month, szoval ez a legkisebb meret :(

2022. márc. 28. 16:33
 15/43 A kérdező kommentje:
Na de vissza lehet kuldeni, rendelni masikat. Csak mar olyan jo lenne ha minden meglenne :) Meg persze a megfelelo meretek :D
2022. márc. 28. 16:34
 16/43 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell mindenből újat venni, ezt a hibát mi is elkövettük.

Elég fellépni facebook marketre , vagy van rengeteg csoport, ami erre szolgál, és sok jó dolgot fogsz találni új állapotban fele annyi pénzért, főleg Angliában.

Anno 50 fontért vettük meg végül a kiságyat neki és annyiért is adtam el pár hónapja.

2022. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

16


Igen, mar en is nezegettem a facebookon. De kozben eszembe jut, hogy nem is kell neki annyi minden, meg tervezunk tesot is, talan kettot is. Illetve butorzatot is neztem, de nem sok szerencsem volt, viszont rengeteg idot elvett. Vegul megrendeltunk egy showroom modellt. Nem gondoltam, hogy ez ennyire faraszto lesz :DD

2022. márc. 28. 16:39
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Az ehhez hasonló felsőjét az Asdaban vettük neki, ha gondolod eladó 😅
2022. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy a Hollandiában elő anyuka, aki a rugdalózós kérdést kiírta?

Kabát helyett én is inkább polár vagy plüss kezeslábast vennék, az praktikusabb.

2022. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
*18 Koszonom, de mar nekem is itt van, lejott szombaton. :D
2022. márc. 28. 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!