Milyen kabatot vegyek az ujjszulott babanknak? Es milyen meretet?

Figyelt kérdés

Nyari babank lesz, julius elejen erkezik. Termeszetesen nem tudni pontosan, hogy itt milyen ido lesz, de megkozelitolegesen 14-21 fok kozotti. Magyarorszag teljesen mas, ott ugye a nyar az a nyar. Milyet vegyek neki?


+ szerintetek hany bodyt es milyet (rovid, hosszu, avagy mindketto) vegyek?


2022. márc. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
29 Miert ne kellene? Akkor miert gyartjak? Letezo dolog. Overalt is nezek majd neki persze.
2022. márc. 28. 17:11
 32/43 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk kelletek az 50-esek 3 hétig. De amikor ezt tanácsoltam itt egy anyuka nekem esett, hogy nem mindenkinek satnya a babája nem kell 50-es, szóval én már nem merek semmit mondani :D
2022. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem olyanoknak gyártják, mint te. A kereskedőnek teljesen mindegy, hogy, ráadod-e a babádra a ruhát, vagy sem, neki az a lényeg, hogy eladja. Babacucc téren rengeteg olyan dolgot fogsz találni, ami teljesen haszontalan és mégis árulják, mert a cukika babaholmit sok szülő úgyis megveszi.
2022. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
22%

De júliusig bőven van amúgy időtök.Ráértél volna később is.

Én vagyok a másik Angliai anyuka, én decemberben- januárban rendeltem és vettem meg mindent, majd miután megszületett jöttem rá, hogy mi kell igazán.

Amire igazán szüksége lesz ruhákban az a rugdalózó és a muszlin kendők.

Júliusban mi már nem használtuk a macis kezeslábast, helyette azt a kis felsőt, amit megosztottál takaróval ( napközben mindig kint aludt)

A nextes ruháknál nálunk pont az van, hogy az adott méretek pont jók rá, nem bő, míg más márkák nagyok.

Ha nagyobb lesz arra figyelj, hogy a nadrágjain a madzag ne csak dísz legyen, hanem lehessen is használni.

Ami kellhet még, az a cumisüveg sterilizáló ( igaz én 8 hónapig szoptattam, de utána sokat használtam, egyszerű, mikróban használható Tomee tipee)

Lerendeltem sok féle cumisüveget, de csak a Comotomo vált be, mint más ismerősnek is.

Szoptatós szék nekem a mai napig ( 2 éves a fiam) nagy barátom, az Ebay- n találtam 20 fontért, alig használtan, lábtámasszal együtt, ami szintén hintázik,

Játszószőnyeg, amit mi ajándékba kaptunk újonnan, de használtan poton pénzért meg lehet kapni , amíg lerendeled 60-70 fontokat is elkérnek.

Baby rocking chair, amit szintén újonnan kaptunk ajándékba ismerőstől, szintén használtan olcsón megkaphatod,mert ha lerendeled a dupláját is kifizetet.

Kenguru, szerintem az egy hasznos dolog.

A babakocsi nem is tudom.

Mi kaptunk egy Cosattot használtan, ami tök jó, mivel három részes és az irányt tudod váltogatni, viszont sok helyet foglal, amikor nagyobb lett, vettünk egy kicsire összecsukhatót. Viszont már az autóba most vehettek egy olyan gyerekülést, ami x éves koráig jó ( mi már a harmadikat fogyasztjuk, mert erre nem gondoltunk)

Ha szoptatnál Lansinoh krém sokat fog segíteni, illetve annak a mikrozható, fagyasztható párnacskája, illetve egy jó mellpumpa.

Pelenkánál nálunk csak Aldis vált be.

Megvettük a márkásat, de nem volt jó, végül a midewife monda az Aldisat, nem reklámként, es tanácsként, mert olyat nem tehet, úgy mondta, hogy sokaknál bevált és olcsóbb is.

Jujj tudom nem ez volt a kérdés, de remelem valamiben sikerült pluszban segítenem, mivel én is egyedül voltam és gondoltam ezeket megosztom veled

2022. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg pont acumisuveg sterilizáló felesleges penzkidobas, forró víz ennyi, anyaink idejeben sem, létezett sterilizáló 🤷‍♀️ de természetesen kinek mi, ez olyan mint a kabát, nem kell a babanak de úgyis van aki megveszi
2022. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
78%

Abban a sterilizálóban pont az a jó, hogy este elmosod az üveget, belököd a mikróba, majd reggel kiveszed és használhatod is, én imádtam.

Tudom, hogy amúgy is meglehetett volna oldani, de nekem ez praktikusabb volt és nem is a legdrágább dolog

2022. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
És reggelig állt a vízben?
2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel ennek az a lényege, hogy vizet töltesz alulra és van egy felső része, amire helyezed az elmosott dolgokat,majd ráteszel egy felső részt, ami lezár mindent, majd bele a mikroba és a gőz, pára által fertőtlenítődik a magas hőfokon.

A gyerekemnek soha nem lett semmi baja, hogy ezt használtuk, nem pedig a vízben forralásos módot

2022. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy plüss pulcsi, nem kabát.

74-es mérettől vettem először ilyet, mert ülni tudástól praktikus.

2022. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Kabátot ne vegyél, egy 62es plüss thermo overal elég lesz. Ilyesmi:


[link]

2022. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!