Milyen kabatot vegyek az ujjszulott babanknak? Es milyen meretet?

Figyelt kérdés

Nyari babank lesz, julius elejen erkezik. Termeszetesen nem tudni pontosan, hogy itt milyen ido lesz, de megkozelitolegesen 14-21 fok kozotti. Magyarorszag teljesen mas, ott ugye a nyar az a nyar. Milyet vegyek neki?


+ szerintetek hany bodyt es milyet (rovid, hosszu, avagy mindketto) vegyek?


2022. márc. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
38%
Amiket kaptam én azok is mind márkás, alig használt darabok🤗 főnököm kisfia november 2an született, tőle kapjuk az általa kinott rucikat amiket ugye pikkpakk kinonek ilyenkor 🤗
2022. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

*19 Mi Angliaban elunk.

Igen, en is gondolkodom rajta, mert elotted mar irtak ezt szerintem ketten is. Szoval bevallt ezekszerint.

2022. márc. 28. 16:45
 23/43 A kérdező kommentje:
*21 Hat igen, akkor szerencses voltal. :) Es igen, tudom en is, ezert kell meggondolnom, hogy mi marad a sok cuccbol, amit berendeltem :D
2022. márc. 28. 16:47
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
A nextnek szuperek az ugyanilyen kezeslábasai. Szerintem azt jobban fogod szeretni :)
2022. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
24 De jo, koszonom :) Meg is csekkolom.
2022. márc. 28. 16:54
 26/43 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyet! Júniusi a lányom vettem neki napozót és ujjatlan body-t, de mivel eddigi tapasztalataim alapján nyáron nem hordunk kabátot, nyilván neki se vettem (és jól tettem). Az első babaméret 56-os, kabátot elve nem hordanak kisbabák, de majd téli overál kell neki, én abból 74-est vettem, félévesnek való.
2022. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ja és az jutott eszembe, hogy picit nagyobbak a nextes cuccok, szóval újszülöttnek nem vennék 56-osnál nagyobbat. Lehet hamar kinövi, de ezeket könnyű eladni és az én fiam még az 56-osban is elveszett :D (3020 grammal született)
2022. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
55%

26


Leírta, hogy nem Magyarországon èlnek



Igen-igen, mint a kabátka olyan kezeslábasra gondoltam, igaz itthon èn vicces, de a Tescoban találtam ( azt hiszem 10. Voltam)

2022. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
78%

Miért teszed fel újra ugyan azt a kérdést?


Már az előzőnél is leírtuk, hogy újszülöttnek nem dzsekit veszünk hanem overált.

2022. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
27 En osszerendeltem mindent. :D A ferjem szegeny csak pislogott XD Mondtam neki, hogy nem kell ijedezni, nem marad minden. :D De voltak szep bodyk egy csomagban (5 packs/7 packs) es mivel nem tudni milyen nagy lesz a baba vagy pontosan milyen meleg, lerendeltem 50-est es 56-ost is, tobbet. Sajna ilyen vakumos csomagolas van rajta, ugyhogy nem tudom megnezni. De amugy egyszeru feher, aztan van rajta egy allatka, vagy ilyen egyszeru mintha, halvanyan. Nem a legfullosabbakat neztem, hiszen lehet 1 honapig hordja majd. Csak legyen eleg, az a lenyeg.
2022. márc. 28. 17:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!