Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ovis kisfiúnak boxer alsó...

Ovis kisfiúnak boxer alsó jobb, vagy inkább hagyományos alsónemű?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
MEg tudja mondani, neki melyik kényelmesebb.
2022. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit jobban szeret. Egy óvodás már általában fel sem veszi azt, ami neki nem tetszik.
2022. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak van ilyen is, olyan is, még nem jelezte sehogy, hogy melyik kényelmesebb neki.
2022. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mintára választanak mint fazonra, nálunk mindkét típus van.
2022. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt férjem és az anyja teljesen kiakadt a láthatáson, hogy a gyereken boxer van, szerintük egészségtelen. A volt férjem nem hordott boxert soha, az új nője fia is egyidős a mi gyerekünkkel és ő sem ad rá. A fiam szerint ez kényelmes neki.
2022. júl. 8. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6 éves fiam csak fecske, ő nagyon vékony egyébként, szerintem mindenféle kényelmes lenne neki, de azt mondta, ő nem hord rövidnadrágot a nadrág alá :) mióta szobatiszta, azokat szereti egyébként. A 4 éves fiam csak boxer, ő nem indokolja (még meg), de fecskét konkrétan letépte magáról, mikor szoktattuk, így mivel nyár volt kis rövidnadrágokat adtam rá, utána beszereztem bővebb boxereket, neki az jött be. A kicsi még pelusos, de ha anélkül rohangál, többször inkább boxert választok, mert kicsit husi, az meg nem vág be. Egyébként egyik sem egészségtelen szerintem, dehát hagy hordjon olyat, ami kényelmes.
2022. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. júl. 8. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6 éves iker fiúk.

Egyik csak boxer, másik csak fecske.😂

2022. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
örülj neki nyolcas, legalább biztos nem cseréled fel, és nem kezdődik az anyaaa, a béla ellopta a szupermenes gatyámaaaat... (megtörtént eset alapján, egyébként két, hajszálpontosan ugyanolyan színű, méretű, mintájú elzás bugyi esetéből okulva...)
2022. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagggyd hogy kívá
2022. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!