Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire öltöztetitek kisfiúsa...

Mennyire öltöztetitek kisfiúsan a babátokat?

Figyelt kérdés

A babám 4 hónapos, és a legtöbb ruhája fehér, sárga, zöld, barna, szóval inkább uniszex színek. Egyrészt ha lesz második baba, aki esetleg kislány, ő is fogja tudni hordani őket, másrészt nekem ezek egyszerűen jobban tetszenek. Nem igazán szeretem a babákon a sötét színeket, mint a szürke, fekete, sötétkék, nekem nagyon komorak, nem illenek egy baba gyönyörű kis arcához. :)

Viszont így sokan kislánynak nézik a kisfiam, főleg mert jó sok fürtös haja is van. :D

Ti mibe öltöztetik a babátokat? Ilyen pici korban is fiús ruhákat adtok rájuk?


2022. aug. 25. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ez fordítva is működik. 1 éves kislányomat fiúnak nézik szürkében vagy mustár sárgában rózsaszín vagy lila cumival 😂🤷‍♀️
2022. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel a "problémával". :D Bár az én kisfiamnak egyelőre tényleg nincs túl pasis arca, de szerintem azért kifejezetten lányos sem. Egyelőre én úgy vagyok vele, hogy nem akarom hogy vagány legyen, csak az én pici babám. Majd pár évesen már jöhetnek a vagány, nagyfiús ruhák, egyébként azok is nagyon tetszenek. :D
2022. aug. 25. 14:45
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Pont ezt akartam írni később úgy is jön a dinó autó munkagép korszak,használd ki amíg bármit rá tudsz adni :)jó nem rózsaszínt,de most még pl erdei állatos kis őszi cuccok is mehetnek...a 6 éves viszont nekem már csak a dinót és markolót szereti...
2022. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!