Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki hanyadik hètben kezdi a...

Ki hanyadik hètben kezdi a kèszülődèst?Babaruha mosàs?Kisàgy?Kòrhàzi cucc?

Figyelt kérdés
Èn 34.hetet betöltöttem de mèg csak vàsàroltunk a picinek.2.baba ìgy a babakocsi a tesòtòl megmaradt ìgy azt is kikell mosni.
2023. jan. 18. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

35. Hétre minden kész volt



Most 30-ra mindent össze kell rakni, veszélyeztetett terhes vagyok… onnan minden nap ajándèk..


Jelezték már, ha bármi van befektetnek a szülésig.

2023. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem már időben vagy hozzá. 30-as hetekben már evvel voltam elfoglalva.
2023. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én is a másodikat várom, igazából kb. semmit nem veszünk neki pluszban, csak 1-2 apróságot, cumisüveget, cumit, pelenkát, mert mindent megörököl a nagytesótól, így annyira nem tervezünk készülni.


A ruhák fent vannak a padláson, majd 32 hetes korom körül lehozom, hogy átnézzem őket, kimosom, kivasalom. És igazából akkor kész is vagyok.

2023. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ja, a kórházi cuccot a biztonság kedvéért a 32.hétre összerakom, mert sosem lehet tudni.
2023. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Holnap töltöm a 35. hetet. A babaruhákat a napokban vasaltam ki.

1-2 apróság még hiányzik, egyed dolgokról meg lebeszéltem magam.

A kórházi csomagom még nincs összerakva, de a cuccok már megvannak hozzá.

Mondjuk ez utóbbi kicsit kockázatos, mert bármikor járhatok úgy, hogy befektetnek.

2023. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

A dolgok nagy százaléka megvan.

A szobája még készítés alatt. Még most kell csiszolni, festeni, lamináltat lerakni,minden bútort összerakni.


Úgy gondolom legkésőbb mindennel a 33-35. hétre készen leszünk. Én már a kórházi táskát is elkezdtem bepakolni,sosem lehet tudni alapon.


14 hetesen covid miatt be kellett feküdnöm a kórházba, szegény férjemre maradt a cuccok összeszedése, ma már nem hagyok semmit a véletrenre.


Üdv, egy 29 hetes kismama.

2023. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Hmm en a 38ik heten raktam ossze a kisagyat es a komodot. Aztan ennyi volt.


Mikor szepen lassan beindult meg elmentem vizsgazni. Utana haza kocsikaztam, elovettem ami kell. Es este bementem szulni h hat 3 percesek talan itt az ideje. Hazakuldtek h abszolut nem indult be ez csak joslo.

Mit akarok a 38ik heten meg.

Hazamentem ledoltem. Kicsit elaludtam is majd arra ebredtem h tocsog minden es brutal fajasok vannak. Telo elo mento hiv. Mire kiertek meglett a gyerek. A meglepenyt mar veluk szultem meg.

Oke itt Svedben nem izguljak tul a terhesseget es a szulest.

Amugyis januar 1.5m ho...

🤣

2023. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
35-36 hetesen pakoltam össze a kórházi táskát és akkor mostam ki a babaruhákat mindkét gyereknél. Most 37 hetes vagyok. A kiságy az első babánál már előbb össze volt rakva, most meg nem kellett ezzel foglalkozni, nem volt még szétszedve az ágy. Nagyteso kapott újat
2023. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7


Nagyon sokan megszülnek 37 hetesen mondjuk…


Amikor nekem bejndult, akkor már a plusz cuccok berakása is nehéz volt…

2,5 h volt összesen, nemhogy vizsgázgassak még közben…


Minden szülés más, egyszerűbb, ha készen van minden, és hetekig csak csücsül minden a helyén..

2023. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Apranként kb. A 30 héttől, akkor szereztük be a babakocsit stb. Ruhákat nem mostan, minek, mikor elraktam őket a szekrénybe, akkor már egyszer ki lettek mosva
2023. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!