Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki hanyadik hètben kezdi a...

Ki hanyadik hètben kezdi a kèszülődèst?Babaruha mosàs?Kisàgy?Kòrhàzi cucc?

Figyelt kérdés
Èn 34.hetet betöltöttem de mèg csak vàsàroltunk a picinek.2.baba ìgy a babakocsi a tesòtòl megmaradt ìgy azt is kikell mosni.
2023. jan. 18. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.Szerintem èn sem halasztom tovàbb,hètvègèn összeszereljük a kisàgyat.Utàna meg elkezdek mosni,vasalni.Stb...
2023. jan. 18. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Pár apróságon kívül mindent megvettünk már, 36 hetes vagyok. 34. héten vettem meg a kórházi cuccokat. Múlt héten a babaruhákat. A többi dolgot apránként vettem, minden hónapban valamit.
2023. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kórházi cuccot valamikor a 35. hét környékén készítettem össze, mert az gyorsan kellhet. A babaholmi nagy része szerencsére megvolt a testvéreméktől, így csak fel kellett mérni, hogy mi hiányzik, ezt talán valamikor a 30. hét környékén gondoltam át és a következő 6 hétben szereztem be. A ruhákat még korábban kiválogattuk, a mosásra nem emlékszem, valamikor a 3x. héten mostam :). Szobarendezkedés: még az utolsó hetekben is volt mit, de ezt a férjem egyedül is meg tudta volna csinálni, ha kell.
2023. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!