Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március végére vagyok kiírva....

Március végére vagyok kiírva. Milyen meleg holmival készüljek a babának?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kell-e pl. bundazsák, vagy melegebb takaró, melegebb hálózsák stb.
febr. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

24°

Rövid body+ rugdalózó vagy hosszú body+talpas nadrág

Közepesen vastag takaró


Ennyi volt a babámon nálunk általában.

febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Sétához,hazahozáshoz 56-os vastag overált vettem és egy közepesen bélelt sapit.
febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Március végén lehet havazni fog, de megeshet, hogy van 15-20 fok. Készülj bunkazsákkal és átmeneti overállal is, sapkából is téli és átmeneti.


Hálózsák vastagsága már attól függ hány fok lesz a szobájában.

febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen időjárás lehet, de ha nem akarod a meleg holmik 99 %-át használatlanul kidobni/tovább adni, akkor nem kell túltolni.

Második gyerekkel március végére voltam kiírva, végül március elején született, előző héten még hó volt. Egy plüss átmeneti overálban hoztuk haza, alatta body, pamut rugi, fölé takaró. Ha nagyobb hideg lett volna, ott lett volna a babakocsi tartozék lábzsákja.

febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert lettem le pontozva? #1
febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly márciusban végén szültem.

Hosszú ujjú body, rugdalozó és plüss kezes lábasban amiben kb.elveszett😅 abban hoztuk haza.

Itthon olyan 24 fok volt közepes vastag takarója volt és etetéskor nagyrészt pólyába volt.

febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Április 5re vagyok kiírva, én plüss overált vettem, most a Tescoban le vannak árazva 🙈😅

A nagyok után van egy hordozóba köthető takarónk és kimostam a bundazsákot is. Kitudja milyen idő lesz... A nagyobb lányom április 19.-én született és havazott 😅

febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!