Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mit tetettek a babakelengye...

Ti mit tetettek a babakelengye listátokra?

Figyelt kérdés

Elsőbabás vagyok nyári baba lesz

Azt szeretném ha egy listaszerűen letudnátok irni h mikek vennétek és mennyit

olvastam neten de az nemolyan amilyen kéne

Köszi


2013. jún. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Textilpelus 10-15 db

Kiságy + matrac + lepedő

Babakocsi

Napozó 2-3 db

Body (hosszú, rövid, ujjatlan) kb. 10db

Sapi/kalap 1-2 db

Nadrág (rövid, hosszú) 2-3 db

Rugdalózó 3-4 db

Zokni 2-3 pár

Pléd

Pulcsi 1 db

Pelenka ahány csomagot szeretnél

Törlőkendő szintén

Gyógyszertári fürdető, stb.

Fültisztító pálcika

Lázmérő

Kiskád

Törölköző

Hálózsák

Esetleg pólya

Hirtelen ennyi

2013. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod előkeresem a kérdésemet ahol ugyanezt kérdeztem, de én úgy tettem fel a kérdést, hogy mi a létszükség... és bizony ez emberenként is változhat, hogy mit érzel létfontosságúnak...


Nekem pl. a légzésfigyelő volt kérdés, de nem azért mert nem akartam, hanem mert nem volt rá keret, de végül csak kaptunk egyet szóval már az is megvan :)


De ami alapvető az itt le van írva, kivéve a ruhákat mert abból kaptunk egy hatalmas zsákkal és én még a nevüket se tudom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2013. jún. 17. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

1,5 hete szültem.

10 rövid ujjú body

10 napozó

10 hosszú ujjú, talpas pamut rugi

2 sapka

2 kardigán

5 zokni

20 textil pelenka

Vékony, közepes, vastag pléd

3 törölköző

3 lepedő


Napi 3-5 ruha fogy, vagy bukik, kifolyik a száján a tej, s lehet cserélni a ruháját, vagy megizzad, vagy a kaka folyik ki.

Nappal rövid ujjú body an alszik, este napozóban ebben a melegben, de jövő héten hideg lesz, akkor kellenek a hosszú ujjúak a rövidújjú bodyra!

Ez a 10-10 darab, úgy elég, hogy este kimosom ami koszos, hogy másnap száradjon, s legyen mit ráadni következő nap!


Ha csak 3-4 darab body, napozó lenne, egy nap elfogyna, s másnap nem tudnék rá mit adni!

2013. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!