Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szoktatok internetről rendelni...

Szoktatok internetről rendelni cipőt a gyereknek?

Figyelt kérdés

Én valahogy sosem merném megrendelni a cipőt próbálás nélkül, függetlenül a belső talphossztól, hogy az látszólag stimmel.


Velem is volt már olyan, hogy két azonos márkájú, azonos méretűnek feltüntetett cipőpár közül csak az egyik fazon volt jó, és örültem, hogy fel tudtam próbálni.


Annyival olcsóbb lenne az ország másik felén lévő meghirdetett cipő (akár használt, akár új, akár magánszemély, akár viszonteladó bolt), hogy nem érné meg elmenni a közeledben lévő cipőboltba elmenni? Mi van akkor, ha nem jó a vásárolt cipő? Visszaküldöd? A postaköltség kit terhel ilyenkor?


2014. márc. 11. 17:08
1 2
 11/11 Pocahontas12 válasza:
Én se ruhát,se cipőt nem rendelek neten magamnak és a gyerekemnek sem. Minden márkának más a méretezése,és nem tudod h hogy fog állni rajtad a az adott darab. Ugyanez van a cipőknél is.
2014. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!