Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen pelenkában, fürdőruhába...

Milyen pelenkában, fürdőruhában lehet egy két évessel strandolni menni?

Figyelt kérdés
Vettünk dm-ben úszópelenkákat, azt gondoltam, az nem engedi át a nedvességet, kvázi vízálló pelenka. De szépen átázott még a pisitől is. Ezek szerint a rendes pelusra kell még azt ráhúzni? Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan kell egy pelenkást vízbe vinni fürdőzni :-) Ti mit és hogyan használtok, leírnátok? Köszi!
2014. jún. 14. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, csak simán az úszópelust kell ráadni. a pisi kifolyik, viszont a kakit megfogja, ezt a célt szolgálja.

sima pelust nem tudod ráadni vízben, mert az magába szívja a nedvességet, fél perc alatt akkora lesz, hogy leesik a gyerekről... :)

2014. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy az első írta.Annyival egészítenèm ki, hogy figyelgesd mert ha bekakil és nagy rá a pelenka a combjánál kifolyik.És ha bekakilt le ne ültesd mert minden tiszta kaka lesz.Állva vedd le róla óvatosan.
2014. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyen gyors válaszra nem is számítottam, köszi (mennek a zöldek:)! Akkor ez azt jelenti, hogy nyugodtan beletehetem úszópelusban egy medencébe is, a kaki biztos bennmarad? Néha ha olyat eszik, folyékony a kaki és ha mozog, a rendes pelusnál is kicsit olyan lesz a body széle. Igazából álló vízbe vinném a nyáron, az ott nem annyira baj, de medencében lehet, hogy rossz szemmel néznének ránk. Ha pedig valahogy kipottyanna a tartalma, húú... Gumibugyi féleség nincsen?
2014. jún. 14. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:

En mar láttam olyat wellness szállodában, hogy a gyerek uszopelusba volt es valahogy kijött belőle a kaki. A szülők szóltak az úszómesternek, aki egyből kitessekelt mindenkit a vízből, aznap mar nem furodhettunk mindhárom medencében, ahova átfolyik ugyanaz a víz. Egyből leengedtek a vizet. Megesik az ilyen, lehet tényleg nagy volt a gyerekre a pelus, vagy más oka volt.

Lehet kapni olyan fürdő bugyit, kimondottan erre a célra, van benne plusz egy réteg ami nem engedi ki a kakit es gumisabb oldalt mint a sima furdobugyik. Az alá nem kell pluszban uszopelus. En régen a Tescóban vettem ilyet, cherokee vagy f+f, biztos most is van.

2014. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a zöld választ :-), megpróbálok akkor ilyet keresni.
2014. jún. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!