Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kaptam elfekvő, doh szagú...

Kaptam elfekvő, doh szagú babaruhákat, kimosva még az is olyan lett, amivel betettem a gépbe. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

télire nagyon jó thermo hálózsákok, kezes-lábasok, betettem a többi babamostlannal együtt, meg textilpelusokkal, meg törölközőivel, meg plédjével, erre MINDEN doh szagú lett mosás után!

2 ó 10 perces programon mostam kb 80 fokon Tomi mosógéllel, ecettel öblítve, amiben centri előtt egy ideig állva volt hagyva.


azt is kérdezném, hogy amúgy csak büdös, vagy káros is lehet a baba egészségére?

mert pl a fali penészről olvastam olyat, hogy hosszú távon betegséget vált ki, ha belélegezzük(ha penészes szobában élünk, alszunk)

a doh is ilyesmi a ruhákban?csak mert félő, a szag soha nem fog kijönni..?


2014. aug. 31. 10:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a vasaláson is gondolkodtam, hogy az a fél másodperces suhintás egy felületen gőzzel, az elég lehet vajon? vagy lassan kellene vasalni?
2014. szept. 1. 20:33
 12/14 A kérdező kommentje:
*tizedmásodperc lehet egy vasalótalpnyi felület, ahogy én csinálom...
2014. szept. 1. 20:35
 13/14 anonim ***** válasza:

A mosógél nem olyan hatékony mint a por. Szerintem mosd at rendes momdjuk ariel mosóporral(van kisdobozos is olyat vegyel ha egyebkent nem azt hasznalsz) meg tegyel bele vanisht

aztan utana mosd at a sensitivebb mososzerre ecettel.

Több mosast igenyel az biztos

Es max lassabban vasalod gözzel tuti kihozza a szagot

2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi

eddig az áztatás van meg domestosos, vanish-es, Tomis mosószeres, ecetes vízben


meg átpörgettem egy rövidprogin ecettel


már most nem érzem a doh szagot benne,vagy már tele vele az orrom, holnap azért átmosom, szári után vasalom

2014. szept. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!