Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 evesem nem szeret oltozni,...

3 evesem nem szeret oltozni, egesznap pucerkodna, alig kehet rakonyorogni egy polot meg egy harisnyat. Hogy szerettessem meg vele az oltozkodest?

Figyelt kérdés
Nem erdekli ot meg a tobb ezer ftos mesefiguras cucc se, lany, de meg a fiuruhakat is megprobaltam hatha az. A nagyon csajos, csipkes, rozsaszin szoknyas stb cuccokat se lehet raadni, legfeljebb az eskuvoiruhaszeruket, plusz pucerkodas. Mi hatna ra?
2015. jan. 1. 18:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
22 évesen én is hasonló helyzetben vagyok,egésznap csak pucérkodom, postásnak is így nyitok ajtót
2015. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenáron érzelmi alapon nevelni, nem kell vele megszerettetni a ruhákat, csak elmagyarázni, hogy ha nem öltözik fel rendesen, akkor beteg lesz. Meg kell tanítani, hogy hideg időben rétegesen kell felöltözni, hogy milyen fontos a vállakat befedni, hogy nem szabad térdelni a padlón, mert öregkorában fájni fog mindene a reumától. Meg persze ott van a "nem illik"-indok is, de az a szégyellősség majd kialakul magától később, nem kell erőltetni.
2015. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A hosszas magyarazkodas mi dig megelozi az oltozest igy is, hogy beteg lesz, meg hogy ettol jobban fogja magat erezni, kenyelmes stb, ezt ertettem a rakonyorges alatt.
2015. jan. 1. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ráhagyod és azt mondod neki, hogy ne is öltözzön fel, az sem vlik be?


Az én lányom 4,5 éves és nem ilyenekben, de ez beválik 😊

2015. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem állandóan alkalmazva, de néha bejön, ha azt mondom: "nem is adom oda neked ezt a ruhát" Persze egyből azt akarja.
2015. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell megszerettetni, feloltozteted es kesz.

Anya is feloltozik, apa is, mindenki. Nem konyorognek, tudatnam vele, nem nyitok errol vitat.

2015. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lányom se szeret át öltözni ,felöltözni ilyenkor előveszem 3 ig számolok modszert és már jön is mert tudja hogyha nem jön akkor bizony elkapom lefogom és ugy ölteztetem át .és ebben a témában nem nyitok vitát .
2015. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ab10-ig szamolok szepen es eriszakkal feloltoztetem dolgok vannak nalunk is tobbsegben, hiszen el kell indulni, de utana hiszti jon vegkimerulesig. Az en lanyom olyan hisztis tud kenni hogy neha azt hiszem vm idegrendszeri baja van, vergodik, visit, fulldoklik mar szinte bele...persze ha negkapja amit akar azonnal abbamarad, szoval nem idegrendszeri. De nem szoktam hagyni magam. A kerdes inkabb az hovyan csinalja magatol
2015. jan. 2. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Azert fuldoklik, mert tudja h eleri a hisztivel, amit akar.

Amig ezt engeditek, nem lesz valtozas.

O nem akar magatol feloltozni, miert akarna? Az melos dolog, semmi kedve hozza, es kenyelmesebb megvarni, mig te feloltozteted.

A hiszti a baj, nem az, h "nem szeret oltozni".

2015. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
enyém is tud öltözni,ha az oviban van illetve ha oviba indulunk.
2015. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!