Melyik textilpelenka jobb minőségű? A cseh vagy a magyar gyártmányú? Miért? Nem tudom melyiket vegyem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az ikeás. Veri az összes többit minőségben.
2015. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt a közelbe sincs ikea. Csak azért meg nem megyünk el, de azért köszi!
2015. jan. 30. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
én a müllerben vásároltra szavazok. nem nyúlik,nem megy össze, puha marad. imádom.
2015. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lengyel vagy talán cseh gyártmányt vettem, amikor a fiam született. Nem mondom,hogy szépek, a sarkai már eléggé lestrapáltak, de a fiam (3 éves) ezeket szereti,ezzel alszik. Kapott újakat-mert épp azonnal kellett, talán DM-ben vásároltam őket, egyből kiszúrta hogy melyik az új, az nem kell neki :) A cseh puha, a másik kicsit keményebb. Látszik, hogy erősebb anyagból vannak.

Amúgy szerintem édesmindegy, melyiket veszed :)

2015. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az ikásra esküszöm, viszont vettem Rossmannban a nyáron színes (egyszínű, kék, rózsaszín és narancssárga volt) bambuszos pelust (nyári babakocsizáshoz), talán lengyel volt, de nem biztos, egyesével csomagolt, és az valami fantasztikusan puha, nagyon ajánlom.

Hú, megtaláltam közben, ez az: [link]

2015. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!