Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Május végén születik a lányunk...

Május végén születik a lányunk. Ha most kimosom, kivasalom a ruháit, "nem gond" hogy pár hónapot állni fog a szekrénybe? Vagy előtte újra mossam?

Figyelt kérdés

lehet hülyeséget kérdeztem,de akkor is... :)

Ti mennyivel előtte mostátok ki?Csak mert most időm is van rá,még birom is,a végén már nem biztos hogy birok órákat vasalni....

Ha kimosom most,nem kell születése előtt újramosnom ugye?Por,semmi nem éri,mert nyilván zárható szekrény.

ja és még valami,60 fokon kell mosni a babaruhákat?

Köszönöm!


2015. febr. 8. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb babaruha 40 fokon mosható, 60-on inkább csak a textilpelenkát, ágyneműt stb. mosd.

Én a 8. hónapban estem neki a ruháknak, de szerintem semmi baja nem lesz a szekrényben akkor sem, ha most állsz neki. Nem kell újramosni. :)

2015. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szuper!Köszi :)

Akkor 40-en mossam inkább?De összemenni 60-on még nem mennek össze,ugye?

2015. febr. 8. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
én a badykat pelusokat mind 60 és 90 fokon mostam. én is a 8.hónapban mostam és vasaltam, de már akkor nagyon nehéz volt. sokat kellet közben pihennem. nyugodtan, állj neki bajuk nem lesz:)
2015. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En majus kozepere varom, meg nemsokat vettem mert talanra mondtak a nemet es semleges szinueket vettem, de hagyok meg a kekeknek vagy rozsaszineknek is helyet :-) en 30 fokon mosom oket, hasznaltakat vettem amiket tudok beszerzem, de ekeg az alacsony mert ezek nem mocskosak szinte csak oblitebi kene, majd ha piszkosak lesznek magasabb hofokon mosom. En meg nem kezdek neki, majd aprilisba is raer, nem kekk egyszerre mindet, orakat vasalni! :-)
2015. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!

hát az összes ruha nekünk sincs meg,csak egy nagy szatyornyi :) Azért gondoltam hogy most neki kezdek,aztán meg ahogy szerezzük be a többit,folyamatosan mosom,vasalom őket,hogy ne egyszerre kelljen.

2015. febr. 8. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem még nagyon korai, nem lesz jó illatuk a több hónapos szekrényben állás miatt. De Te tudod, ha úgy érzed, mosd már most ki.

Én a jövőhétre vagyok kiírva, de csak a múlt héten fejeztem be az össze ruha, textilpelus, ágynemű kimosását és vasalását. Nem volt vészes, ülve vasaltam :)

2015. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

fú,hát én 1x próbáltam ülve,hát nagyon nem jó...nem birtam... :)

Na majd még kigondolom hogy legyen... :)

2015. febr. 8. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Túl korai, ráérsz a 34-35. héten. Elég 40 fokon is.
2015. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én eléggé előre mostam, apránként, hogy kevés vasalás legyen egyszerre, nem lett semmi baja, kimosott nagypárna huzatban álltak zárt szekrényben, 40 fokon moss, nekem már ment tönkre gyönyörű új body, mert véletlen beraktam a törölközőkkel.
2015. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 36 hetesen mostam ki a kisruhákat, szeretem ha frissek a ruhák, engem zavar a "szekrényszag", ami pár hét/hónap után alakul ki az eltett ruhákban. De ez csak én vagyok, finnyás vagyok a szagokra.


40 fokon szerintem bőven elég kismosni őket, én csak a textilpelusokat, lepedőket mostam 60 fokon.

2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!