Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit kell vinni babalátogatoba?

Mit kell vinni babalátogatoba?

Figyelt kérdés
A Testvérem hamarossan szül de még nem tudjuk hogy fiú vagy lány lesz.Mit szoktak ilyenkor vinni babalátogatoba mint a babának mint az anyukának?Esetleg ha képet is tudtok mellékelni.Köszönöm
2015. aug. 26. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! általában pelenkát, törlőkendőt, plüssöket vagy cumis üveget esetleg mostanság lehet csinálni egy csomagot ebből meg mellé egy kis csoki az anyukának, ezek mind attól függ mennyit szeretnél rá áldozni szerintem praktikus dolgokat!
2015. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi penzt kaptunk a testveremektol, igy azt vettunk amit akartunk.

Meg egy kis ruhat.

2015. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Plüss játékok tök feleslegesek. Ha szoptat az édesanya, akkor a cumisüves is az. Pelenkát csak akkor érdemes vinni, ha tudod a méretet és hogy milyent használnak. (Én pl. ökopelust használtam és használok.)

Ami értelmes dolog a babának, az ruha esetleg játszószőnyeg, amit tud nézegetni, vagy valamilyen kedves dallamot játszó zenélő figura.

Édesanyának a leghasznosabb -szerintem - egészséges alapanyagokból készített, tápláló ennivaló, amit könnyű enni - akár egy kézzel is - vagy amit csak meg kell melegítenie vagy bedobnia a sütőbe, esetleg lefagyasztható és akkor veszi elő, amikor akarja/ szüksége van rá.


Lényeges, hogy bármennyire is csodáljátok a kisbabát, ne tartsátok fel sokáig az anyukát, lesz elég dolga. Ajándék helyett hálás lesz, ha elmosogatsz, vagy gyorsan és észrevétlenül elvégzel valamilyen házimunkát. ;)

2015. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire közeli, hogy testver akkor fõzz helyette ebédet az nagyon jol jön. Illetve egy testverrel szerintem meg tudod beszelni mire van szuksege. Ez a zavarás dolog is inkabb tavoli rokon, ismeros latogatasakor igaz ahol tenyleg csak babanézésrol szol a latogatas. Egy testver azert sokkal aktivabban tud segiteni.
2015. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68-as méretű ruhákat, mondván, hogy olyat úgyse hoz senki, és majd belenő. Vagy Fisherprice alvósplüsst, az zseniálisan jó újszülöttnek is. De én nem venném meg, ha még azt sem tudjátok, hogy fiú vagy lány.
2015. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vásárlási utalvány.(dm,Brendon, H&M)


Csörgő, rágóka, fürdőjátékok, fürdőlepedő.

2015. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha a tesódnak veszel valami kis személyes apròsàgot, azt meg megkérdezed,hogy a gyerekkel kapcsolatban mire van szüksége. Sajàt tapasztalat,hogy hiàba a jószàndék meg törődés nem tudsz annyi ugyanakkora pelust sem tàrolni sem alhasznàlni, vagy 13 üveg babaolajat és még sorolhatnàm. Mondjuk én legalàbb csalàdon belül megmondtam,hogy mi az ami még jó lenne mert kimaradt vagy úgy gondoltam,hogy nem kell,de mégis. Ők meg kiosztottàk ki mit hoz és őszintén baromi boldog voltam. Persze a baràtok ismerősök halmoztak fel irreàlis készleteket 😁 De legalàbb jót nevettünk a 14. ugyanolyan màrkàjú. és méretű peluson😁 Tehát kérdezz.
2015. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én legjobban annak örültem mikor egy barátnőm főzött nekem kaját és azt hozta :-) meg mikor a sógornőm felmosott és kisúrolta a mosogatót. Emellett még a body és a popsitörlő mindig jól jött.
2015. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!