Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek babalatogatoba 3...

Szerintetek babalatogatoba 3 honapos kislanynak mit celszeru vinni? Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Pelenkát, popsitörlőt, ha eldobhatót használnak.
2013. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a csini csajos ruhácskáknak örültem, fodros szoknya, kantáros Ruci, body csomag, bár ebből érdemes 6-9 hónapos méretben venni, nehogy kicsi legyen, a nagyba úgyis belenő!

Tescoban nagyo szép ruhák vannak, azoknak mindenki örűl!

Pelenka, popsitörlő.

Gabi sampon, fürdető, popsikrém popsitörlő csomagban összeállítva.

Ezek mindd 3-4000 Ft-ból megvannak

2013. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pelusnak orultem a legjobban. Az ilyenektol h pluss, ragoka mar a falra tudtam maszni mert mar nem volt hely hova rakni. Ruhacskak is aranyosak voltak de kaptunk annyit h volt amit ra se adtam mert kinotte mire sorra kerult volna. Popsitorlo is jo otlet. A babaapolasi szereket ha vinni akarsz azert elotte tajekozodj h van-e allaneo termek amit hasznalnak mert meg naivan amikornem volt gyerekem akkor osszeallitottam egy ilyen johnsons csomagot, mint utolag kiderult csak bubchen termekeket hasznalt a kicsire.

A body jo otlet de valban angyobb meretet vegyel inkabb.

2013. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) Ha van meg otletek irjatok nyugodtan. A babakozmetikumokkal csak annyi a baj, hogy mindenbol a legtermeszetesebbet hasznaljak, semmi mesterseges adalek, stb. kulfoldrol hozatjak, igy inkabb en azt kihagynam :)
2013. okt. 29. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
fotoalbum?
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint 3 gyerekes anyuka azt gondolom,a pelenka,popsitörlő,valami minőségi babakozmetikum(p. Babe)jó választás lehet.
2013. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeg, csinosabb pelenkázó táska benne pelenkázó alátét, törlő kendő, kézfertőtlenítő.

Anyának illat gyertya, illatosító. Babának digitális hőmérő, kis csajos pléd, szobába való kiegészítők pl ágyra szerelhető tároló, falmatrica, mese figurás éjjeli fény.

2013. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg babanaplo, babas vagy gyereknevelesrol szolo konyv.
2013. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pelenkázó táskája, hőmérője, stb. valószínű már van egy 3 hónaposnak... illatgyertyák nem javasoltak pici mellett.

Én azt mondom, kérdezd meg a szülőket.. Az a leghasznosabb...

2013. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok. Mint ahogy valamelyikőtök írta is, megkértem a szülőket, hogy írjanak több dolgot, hogy mire van szükségük,és mi meg kiválasztjuk belőle amit szeretnénk vinni. Szinte ugyan az volt amit ti is írtatok, popsitörlő, pelenka, plüss takaró, és állítólag játékuk még nincs. Mi plüss takarót választottuk,meg játékot, csak azt nem tudom milyet :) Gondolom a boltban csak segítenek :)
2013. okt. 30. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!