Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Baba, gyerek ruhákat mivel...

Baba, gyerek ruhákat mivel mostok? Ami kiveszi szépen a foltokat?

Figyelt kérdés

Folyékony mosógélt és kapszulát használok (Ariel) De még vannak foltok amiket ez sem szed ki :(


Hallottam h jó a Tomi vagy a Formil lidl-s.

Vélemények?



2015. okt. 21. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem most pont Formil van. Semmi extra, csak egy mosószer, nem tud csodát.


A foltmentes ruhák titka az, h amint a folt rákerül, be kell áztatni. Nem holnap, nem két óra múlva, hanem azonnal. Az, hogy mit kensz rá, részletkérdés, a lényeg, h ne száradjon bele a szövet szálaiba a szennyeződés.

2015. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez logikus :) csak mi van ha az ember nem otthon van? pl nálunk sokszor játszótéren vagy boltban stb helyen történik a folt .. ha haza érünk jön az áztatás
2015. okt. 21. 17:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Folyékony ariel ,ha foltos valami akkor az ariel folt tisztitoját + az ariel folyékony és a mosogépemen van egy olyan program is .
2015. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyan mi sem Magyarorszagon elunk, de en evek ota kapszulas arielt hasznalok es 40 fokkn mosok. Nekem tokeletes, nincs folt, max az alkoholos filc maradt a ruhaban, amit a gyerekek egyszer megtalaltak. Pedig 6 es 7 eves fiukrol van szo, eleg koszosak tudnak lenni.
2015. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!