Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit és mennyit kell vásárolni...

Mit és mennyit kell vásárolni egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Első babám lesz, és teljesen tanácstalan vagyok. Nem akarok sokat venni semmiből, de azt sem akarom hogy kevés legyen. Januári baba lesz. Segítenétek? Köszönöm!

2015. nov. 23. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ruhákra gondoltam természetesen.
2015. nov. 23. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is elso baba es januári!

9db bady(hosszuujju) 3db rövid ujjú

7db rugdalodzo

5par zokni

2kocsicipo

6db vekonysapi

3db vastagságú

2par kesztyű

1bunadazsak

1overal

2 labas nadrag

2polo

4harisnya

Azthiszem ennyi:)

2015. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Januári babánknál ezeket használtuk ténylegesen: rövid ujjú body 8 db, hosszú ujjú 3 db, hosszú ujjú rugi 5-6 db, ujjatlan rugi 2 db, overál, bundazsák a babakocsiba, egy meleg fülvédős sapka, kis méretű (56-os) hálózsák, takarók. Minden mást feleslegesen vettem meg :-), a cukika kis naci, kardigán, ruhácska abszolút nem praktikus egy újszülöttnek, utálják az öltözést és nehéz is rájuk adni ezeket. Mindig a megfelelő vastagságú, legkevesebb rétegből álló kezeslábas-féle kell rá.
2015. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, mindenféle zoknit-kocsicipőt egy perc alatt rúgott le, a harisnya rémálom volt, bentre sose adtam sapkát, a benti kesztyűt pedig utálják a babák, meg kell is nekik a tapintás inger.
2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!