Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti melyikbe öltöztetnétek 3...

Ti melyikbe öltöztetnétek 3 éves fiatokat?

Figyelt kérdés

Anyósom szülinapja és a húsvét most egyben lesz tartva, családi ebéddel. A szülinap nem kiöltözős, de idén 3 éves a fiam, most fog először "locsolni". (mama és dédimamák, meg sógornőm). Ezt sem visszük túlzásba.

Szóval nem akarom nagyon ünneplősbe kiöltöztetni, de azért ne egy farmer+ póló legyen rajta...

Ti melyiket adnátok rá:

[link]

[link]

[link]


2016. márc. 10. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.vagy 3.:)
2016. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam farmer+ingben jár locsolni. Vagyis eddig így járt, most már 5éves nagyfiú, é nem szereti az inget :o de ilyenkor is galléros pólót kap.


Szerintem a 3-as a legjobb, legkényelmesebb a gyereknek is.

2016. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3
2016. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-at
2016. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval a pikézakót leszavazzátok. Nekem ahhoz húz a szívem.

És a nyakkendő nem fogja zavarni? Vagy az csak 10 percig legyen rajta, amíg locsol?


Nem megyünk vele még sehova locsolni, a család gyűlik össze anyóshoz, csak ott lesz locsolás.

2016. márc. 10. 10:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy háromévesnek én a másodikat. Meg kell zabálni, a másik kettő is jópofa, de nekem az jobban bejön.
2016. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem fogja zavarni a nyakkendő. főként, hogy az olyan nagyfiús.

viszont miután túl van a nap formális részén, le lehet venni, és utána tényleg az ing ez egyik legegyszerűbb és szerintem megfelelően alkalmi is.

2016. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az 1-es tetszik.

A 2-est túlzásnak érzem.

A 3-as nem tetszik.

2016. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Betu ***** válasza:
56%
Nekem nagyon tetszik a jakó. Szerintem olyan sportosan elegàns. Nem kell alà ing csak egy vagàny póló, meg egy szuper farmer. Én imàdom az ilyen szetteket.
2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is a kettesre szavaznék,szerintem egy nyakkendő baromi kényelmetlen egy 3 évesnek.
2016. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!